Eklenmiş dosyalar

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 TR
Selamlar;

Sayın Yüksel Varlı 'nın söylediklerine katılıyorum. forumda merak ettiğim konularla ilgili arama yapıyorum ve bir çok konu buluyorum. ancak forumumuzun değerli üyelerinin eklediği çalışmaların çoğunu göremedim. yani ekler kaldırılmış. ekler çalışma sahipleri tarafından mı kaldırılmış, yoksa bu konuda bir kural mı var? yani belli bir süre geçtikten sonra ekler sistemden siliniyor mu? ve bazı konularda ekler olmayınca konuyla ilgili yardımcı olabilecek hiç bir bilgi kalmıyor..

İlginize ve bilginize..

Saygılar..

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Yeni üye olmanız sebebi ile elbette durumdan bilgi sahibi değilsiniz. Yeni üyelerimizi bilgilendirmek adına konu ile ilgili bir kez daha açıklama yapmakta yarar görüyorum. Forum yazılımımız birkaç ay önce yenilendi. Bu yenileme esnasında maalesef bazı dosyalar taşınamadı. Ayrıca forum yazılımının değişmesi sebebi ile verilen linklerde çalışmaz duruma geldi. Bu durumda yapılacak iki şey var, birincisi dosya sahipleri dosyaları tekrar yerlerine yükleyebilir yada dosyası incelenmek istenen link yönetimdeki arkadaşlarımıza iletililirse dosyalar tarafımızdan tekrar yerlerine yüklenebilir. Linkler için maalesef yapılabilecek bir şey yok.