Ekteki dosyayı edit etmek

Excel Vers. ve Dili
2003 - Türkçe
Merhaba,

Ekteki dosyayı bir paket programda kullanıyoruz, dosya word tabanlı ve paket program aracılığıyla bu dosyayı açıp içerisinde işlemler yaparak internet üzerinden merkeze submit ediyoruz.

İhtiyacım olan, dosyayı paket program yerine word yada benzeri bir editör ile açıp edit edebilmek.

Neredeyse aynı işlemleri birden fazla dosya için tekrar tekrar yapmak durumunda kalıyorum. Dosyanın içinde pek çok soru var ve paket programla açarsam hepsini tek tek yeniden doldurmak zorunda kalıyorum, yaklaşık 1 dosya 1 günümü alıyor. Oysa edit edebilsem copy - paste, find - replace ile 1 - 2 saatte tamamlamak mümkün olacak.

Dosya wordde içi boş açılıyor, oysa bir arkadaşım gmail web sayfası üzerinden edit with google docs seçeneği ile dosyayı açabildiğini ve içini görebildiğini söylüyor. Chrome, firefox, yandex, ie ile denedim google docs ile açsam da içi boş görünüyor.

Rica etsem bu dosyayı nasıl edit edebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz... http://www.filedropper.com/2014-03-0404marpl dosyayı buraya upload ettim, yardımcı olabilirseniz çok makbule geçecek.

Excel Vers. ve Dili
2003 - Türkçe
Merhaba,

Mesajımı pek çok kişi okumuş ama hiç yanıt gelmemiş.

Acaba ekteki dosyayı indirip bilgisayarında açmayı deneyen olmadı mı? Bu konuda bilgi sahibi olan biri yardımcı olur diye düşünmüştüm.

Firefoxu yeniden kurup tüm eklentileri yükledim ama açılmıyor.