Etiket Hazırlamak

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Accesste hazırlanan bir formda veya sorguda süzdüğüm verileri raporlarda görebilirmiyim. Etiket çıktısı alacağım ama tüm veriler çıkıyor. Seçim yapmam mümkünmü?

Excel Vers. ve Dili
excel xp türkçe
Valla arkadaşım banada çok acil lazım. Demekki daha önce düşünülüp hazırlanmamış. Ama bilgisine güvendim arkadaşlar bu konuda yardımınızı bekliyorum.

Excel Vers. ve Dili
2010
etiket örnek

Valla arkadaşım banada çok acil lazım. Demekki daha önce düşünülüp hazırlanmamış. Ama bilgisine güvendim arkadaşlar bu konuda yardımınızı bekliyorum.
etiket örneği ekte yalnız hazır birşeyler aramak tabiki güzel fakat access raporlar kısmında etiket hazırlama işini sihirbaz yapıyor zaten size sadece süslemek kalıyor.
birde formlarda süzülmüş kayıtları raporda almanız için raporda da aynı kriterlere başvurması gerekli.

Excel Vers. ve Dili
2010
sayın ondercesmeci galiba yanlış anladınız ben örneği düzeltilmesi için değil soruyu soran arkadaşlar için bıraktım.

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
sayın atilla doğru söylüyorsunuz. olayı bende cevabı gönderdikten sonra fark ettim.

Excel Vers. ve Dili
xp - excell 2003
merhaba

PANOSONİC KX1121 yazıcım ve excell 2003 programla küçük etiketleri nasıl yapr ve çıktı alırım...Bir türlü tutturamadım