ev halkı tesbit fişi yardımı

Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
selam arkadaşlar ben sağlık ocagında çılışyorum sağlık ocağı bölgesinde oturan vadandaşların kayıtlarını tutmak için access üzerinde elimden geldiğince bi şeylerle uğraştım aşamadığım bazı noktalarda yardımınıza ihtiyacım var.
ekte göndemiş olduğum dosyada bazı istatistiki veriler içermekte
1 girilen hane no içilen su kullanılan yakıt ve kullanlılan hela 1 tane olacak aynı zamanda ev halkıdabubun içinde kalmalıı(örneğin ev halkı 5 kişi ise hane 1 kullanlına su 1 kulanılan hela 1 ... olacak
bilmem anlata bildim mi çalışmamı ve formu ekte yolluyorum
yarım ederseniz çokk sevinirim teşekkürler

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
ondercesmeci kardeşim ellerin dert görmesin çokk güzel olmuş ellerine sağlık değerli vaktini ayırmışsın .birkaç ekleme daha yaparsak mükemmmel olucak mesala sorgulamalar yapmamız lazım 15-49 yaş kadın nüfusu ,0-4 yaş bebek nüfusu ,tüm halkkatan ne kadarı ilk okul mezunu gibi olmazsada önemli değil bu kadar olduya sağ olasın

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
excelden veri aktarma

Arkadaşlar programı inceledim benim içinde uygun bi program yalnız daha önce kaydetmiş olduğum bilgileri bu programa aktarabilirmiyim?

etf

arkadaşlar bende sağlık memuruyum eşim sağlık evinde çalışıyor
bir arkadaşıma sağlık ocağı ve sağlık evi için bir program yaptırdım. buraya ekliyorum.bir bakın şifresiz paket program şeklinde bir eksiği yok sanırım bana göre sadece yaş olayında problem var. oda arkadaşımın babası rahatsızlandı yaptıramadım. zamanı olunca onuda yaptırıcam
kendisine proogramı verebilirmiyim diye sordum olum görüş verdi. işine yarayan arkadaşlar indirebilir. geliştirmek isteyenlere de orjinalini gönderebilirim.
zaten programı açınca arkadaşımın adını göreceksiniz

Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
bir arkadaşıma sağlık ocağı ve sağlık evi için bir program yaptırdım. buraya ekliyorum.bir bakın şifresiz paket program şeklinde bir eksiği yok sanırım bana göre sadece yaş olayında problem var. oda arkadaşımın babası rahatsızlandı yaptıramadım. zamanı olunca onuda yaptırıcam
kendisine proogramı verebilirmiyim diye sordum olum görüş verdi. işine yarayan arkadaşlar indirebilir. geliştirmek isteyenlere de orjinalini gönderebilirim.
ilginiz için teşekkürler proğramı inceledim orjinalini yollarsan daha çok işimize yarar bazı sorgular çok işimize yarıyacak aşılama ve izlemler özellikle şunuda belirteyim bu proğram ortak bi proğram tüm arkadaşlar fikirleirni geliştirmeleri yollayabilirler

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
arkadaşlar programdaki kayıtlar birbirini hane no ile tanımaktadır. exeldeki verilerinizi buna göre programdaki tablolara yapıştırabilirsiniz. ama mesken (içmesuyu, hela, ısınma) bilgisini raporda sadece 2007-2012 yılları arasındakileri çıkartabilirsiniz. ama programdaki gibi yıl sorgusu ve alt form eklerseniz ve raporda da gerekli değişiklikleri yaparsanız başka yıllara ait verileride yazdırabilirsiniz. sayın aygün istediğiniz yenilikleri ekledim umarım işinize yarar.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
kardeş bu işe başlamadan önce accsesle ilgili hiç bir bilgim yoktu forum sayesinde deneme yanılma yoluyla bi şeyler yapmaya çalışıyorum proğramın bu haliyle bile çokk gezel ellerine sağlık

Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
onder kardeşim eklediğim dosyada toplo 2 de yaş hesaplaması ekledim ama hepsi birden değişiyor sorunu anlayamadım ben her kayıt için ayrı ayrolsun istiyorum bide giriş ve userloguda ekleye bilirsin su kanalizasyon ve helanın yıllara göre istatisliği olmazsa da önemli değil eki bi incele

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
sayın aygün; başlangıçta hangi formun açılmasını istiyorsanız "araçlar'dan başlangıç'ı tıklayıp Form/Sayfa görüntüle kısmında hangi formu seçerseniz açılışta o form görünür. kullanıcıgirirş formunun kod kısmında yazan "DoCmd.OpenForm "frmmeskenbilgileri", , , , , acWindowNormal " frmmeskenbilgileri yerine açmak istediğiniz formun adını yazarsanız tamama bastığınızda o form açılacaktır.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
arkadaşlar ekte göndermiş olduğum dosyada yaşı otamatik hesaplıyor ama yaş grubunu halledemedim yaşı grupları excel dosyasında kayıtlı bi bakarsanız çok sevinirim birde yaşı otamatik olarak güncelleye bilirmiyiz teşekkür ederim

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Tr
Sağlık konusunda bir çok güzel çalışma ortaya çıktı. Adminler bunu gözönüne alıp SAĞLIK başlığı altında bir bölüm açarlar herhalde.

Bu çalışmalar harika olmuş. Teknik ve teorik bilgi birleşip kullanışlı bir paylaşım olmuş. Emeğinize sağlık.

Saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
2010
sayın uygun size bir proğram göndereyim direkt olarak kurun ve kullanmaya başlayınız. fakat msn adresinizi veriniz

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
hane no

arkadaşlar hane no ortak özellik yapmışsınızda yalnız her mahallede her sokakta örneğin hane nosu 20 olan var. bu bi yanlışlık değilmi?

Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
arkadaşlar hane no ortak özellik yapmışsınızda yalnız her mahallede her sokakta örneğin hane nosu 20 olan var. bu bi yanlışlık değilmi?
dostum yeni düzenlememizde ev nolar ortak değil işlem nosuna göre çalışıyor buda evno aynı olması sorun teşkil etmiyor daha önemli olan sorunumuz yaşı ve yaş grupları ve bunların güncellenmesi bu sorunu halletmeye çalışıyoruz

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
arkadaşlar bu programın tamamlanmış halini eklermisiniz acaba

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
Arkadaşım bu programda yaş grupları arasında otamatik geçiş sağlıyomu yoksa sürekli bizim güncel tutmamızmı gerekiyo