excel 2007 de dugme ve guvanlık ayarı

Excel Vers. ve Dili
office 2013 Ingilizce
merhaba arkadaslar
excel 2007 daha ıyıdır dıye aldım ve pc ye kurdum fakat 2003 e alıskın oldugum ıcın 2007 de guvenlık ayarlarının nerde oldugunu bulamadım, ayrıca sayfaya nereden dugme ekleyebılırım dugme menusunude bulamadım..hatamı ettım acaba 2007 yı almakla.. yardımcı olursanız sevınırım...

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Merhaba,

Excelin yardımını kullanın, çok güzel anlatıyor.
Başlangıçta alışmak zor ama sonradan güzel olanakları olduğunu görünce insan şaşırıyor.

2007 yi kurarken aynı zamanda eski sürümü de kullanmak istiyorum derseniz her iki sürümü de kullanabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
sayın rekkezum excel ekranınızın sol üst köşeinse excel logosuna tıkladığınızda açılan ekranın alt kısmında excel seçenekleri diyen bir buton var ona bastığınızda karşınıza gelen ekrandan özelleştrebiliyorsunuz ve bütün butonlarda orda var.hemde fazlası ile:) eliniz excel 2007 ye alışınca neden daha önce geçmemişim diyeceksiniz.ama tavsiyem özelleştir bölümünde dosyalarınızın 2007 mi yoksa daha alt sürüm olarakmı kaydedileceğinin ayarını alt sürümden seçin başkasına dosyayı yollarsanız vve eğer o kişide yoksa dosyayı açamaz.

Excel Vers. ve Dili
office 2013 Ingilizce
arkadaslar cok tesekkur ederım... ınanılmaz yardımcı oldunuz aksam soyle bı ınceleme fırsatım oldu da hakıkaten guzelmıs... saolun...