excel açılırken boş açılması

Excel Vers. ve Dili
microsoft office excel 2003
Bilgisayarımda kayıtlı bulunan içi dolu olan bir excel dosyasını açtığım zaman içindeki bilgiler gelmiyor sadece üstte bulunan (dosya düzen vb ) geliyor iç kısmı gri renkte boş olarak açılıyor dosya içersindeki bilgileri göremiyorum.Neden kaynaklandığını bulamadım forumda da aradım bu konu hakkında bilgi bulamadım excel 2003 kullanıyorum neden kaynaklandığı hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını rica ederim İyi çalışmalar

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Dosyayı ekleyin.:cool:

Excel Vers. ve Dili
kontrol ettim gizleme yok ve açıldığında bu şekil çıkıyor

Ekli dosyalar

BG

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2021 TR & EN
kontrol ettim gizleme yok ve açıldığında bu şekil çıkıyor
emin değilim ama C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\XLSTART klasörünün içine boş bir excel dosyası kopyamayı denermisiniz sonra exceli tekrar başlatın, umarım işe yarar

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Bilgisayarımda kayıtlı bulunan içi dolu olan bir excel dosyasını açtığım zaman içindeki bilgiler gelmiyor sadece üstte bulunan (dosya düzen vb ) geliyor iç kısmı gri renkte boş olarak açılıyor dosya içersindeki bilgileri göremiyorum.Neden kaynaklandığını bulamadım forumda da aradım bu konu hakkında bilgi bulamadım excel 2003 kullanıyorum neden kaynaklandığı hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını rica ederim İyi çalışmalar
Merhaba,

Büyük ihtimalle Araçlar / Seçenekler / Genel menüsündeki Diğer Uygulamaları Yoksay butonu işaretlidir, bu işareti kaldırarak denermisiniz..

.

Excel Vers. ve Dili
Dediğiniz gibi yaptım düzeldi gerçekten baya uğraştım office programını kaldırdım tekrar kurmuştum düzelmemişti çok teşekkür ederim