Soru excel de artı ve eksi değerler var toplu taşıma yapmam gerekli

Excel Vers. ve Dili
2010 türkçe
http://s3.dosya.tc/server18/5at1c8/ornek.xlsx.html

şöyle bir excel tablom var artı ve eksi değerler de iskonto var faturaları transfer için eksi değerleri yan tabloma almam gerekli alıyorum formül tam ama sorun kopyalaması yani direk taşıma gerekli kopyalama işimi görmüyor çok önemli bir işlem benim için sadece eksi değerleri yan tabloya taşımam gerekli kopyalama değil de kesip yapıştırma...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
kesip yapıştırma yapamazsın en azından formülle ama bir sütun daha açarsın ilk sütuna ve üstünü ikinci sütuna negatif değerleri alirsın yani senin istediğin bir sütunda pozitifler diğer sütunda negatifler olur.

Excel Vers. ve Dili
2010 türkçe
şöyle ki hocam eksi ve artılı değerler var bunlar iskonto bu eksi olanları hemen yan satıra almak istiyorum ayrı toplamak yani şimdi bir formül buldum eskileri alıyor mesela v t sütunlarını düşünün v de eksi artı karışık rakamlar var burda eksiler alıp t sütununda olsun istyrm formül ile yaptım bunu fakat t ye gelen eksiler hala v sütünunda duruyor ben kopya değil kesip t sütünün de olsun istyrm eksi değerleri hem eksi ve artılar ayrı toplıcam hem transfer ederken ayrı olması benim için çok önemli anlatabildim mi? attığım dosya da düzenlemeleri incelerseniz formulleri denedim ama istediğimi vermedi ben sadece eksi ve artıları ayrı sütünlara toplamak istyrm hem işlem hem farkı görmek için bir formüle ihtiyacım var ? aslında istediğim bu illa formül olması gerekmez ....

Ekli dosyalar