Excel Dosya Yolu Bulm Yardım

Excel Vers. ve Dili
2013
Arkadaşlar yeni üye oldum yanlış yere konu açtıysam affola.

benim sorunum şu şirkette biz boru kayıtlarını tutuyoruz gönderimini felan yapıyoruz. bazen sıkıntı oluyor izometrisine bakmak gerekiyor. bi dünya izometeri var. excelde tabloda satırda yazılan boru numarasının izometri klasörünü açma imkanımız varmı bir kod veya formülle

ekleme:

Excel Dosyası bu

http://s6.dosya.tc/server2/cam69g/Toyo_Spool_Listesi.xlsx.html

g1 sütununa dosya yolu açarak h1 sütunundaki değerinin izometri yolunu bulmak istiyorum. dosya yolu "D:\ıso\Iso Drawings" bu klasör altında her malzemenin spool sayısına göre klasör halinde. Örneğin; h1 sütunudaki"A1-AREA-1V-FG-1410-SPL-1" değerinin dosya yolu "D:\ıso\Iso Drawings\A1-AREA" içindeki "A1-AREA-1V-FG-1410-SPL-1" klasöründe.
yani demek istediğim "A1-AREA-1V-FG-1410-SPL-1"in izometrisini bulmak istediğimde "A1-AREA-1V-FG-1410-SPL-1" klasörünü açmam mümkün mü ? çünkü çok fazla sayıda spool var. bir tane örnek olursa gerisini getiririm ben. şimdiden yardım eden herkese teşekkürler

Son düzenleme:

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Foruma hoşgeldiniz.
Forum kurallarına uygun şekilde konu başlığınızı değiştiriniz.
Yardım için linke bakınız.
Konu Başlığı Değiştirmek için:

Sorunuzla ilgili olarak:
Örnek excel dosyanızı,açıklamalarını da yazarak; GOOGLE DRIVE, YANDEX DISK, DOSYA.WEB.TR , DOSYA.TC, DOSYA.CO gibi dosya paylaşım sitelerine ekleyip linkini burada bildirirseniz yardım almanız daha kolay olur.