Excel dosyamı web sitesi haline getirebilir miyim?

Excel Vers. ve Dili
2016 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
27-07-2024
Merhaba, bir hesaplama programı yaptım. 2. Sayfada Çeşitli ürünlerin ürün fiyatlarını güncel kura göre değiştiryorum. Ana sayfada belirli formüller ile bu fiyatları toplama çarpma yüzde alma vs. Gibi matematiksel işlemler ile hesap maliyet çıkarıyor ve kâr koyup satış fiyatı yazıyor. Bu programı web sitesi haline getirme imkanım varmıdır? Tabi dilediğimde ürün fiyatlarınıda değiştirebilmeliyim.

hasankardas

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2021ProPlus TR 64 Bit
18-01-2027
Merhabalar,
Burada yapmak istediğiniz sadece içerik paylaşmaksa bunu exceli web sayfası olarak farklı kaydet yapabilirsiniz.
ekran da aşağı kısımda kaydetmeden önce. kaydedilen kısmından seçimi isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Bu işlemi değişilik yaptığınız hezaman gerekiyor. Her zaman aynı işlemi yapmak istemiyorsanız seçenekler arasında otomatik yeniden yayımlayı seçmeniz gerekmektedir.. Bu şekilde yaptığınız işlemde kullanıcılar dosya üzeirnde herhangi bir değişilik yapamaz..

Excel Vers. ve Dili
2016 TR
27-07-2024
Şöyle söyleyeyim. bu bir hesaplama programı olacak. web sayfası açıldığında 3 adet kutucuk olmalı ve oraya ölçü girilmeli atıyorum en boy yükseklik metre olarak. bunları girince altında hesapla butonu olacak ver fiyatı çıkacak. bunu excelde yaptım ama webe çevirmeye çalışıyorum