Excel Dosyası Paylaşımı Yardım

Tarikkk_

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-10-2028
merhabalar benim için önemli bir konuda yardıma ihtiyacım var. halı saha için kullandığımız programın geliştiricisiyle halı saha çalışanlarımızın telefonda kullanabilmeleri için güzel bir excel uygulaması hazırladık. bilgisayardaki programımız açık olduğu sürece excel dosyasına 5 dakikada bir güncel veriyi gönderiyor.
örneğin programda maç kaydettiğimizde manüel olarak güncelle diyoruz yada 5 dakika sonra program otomatik olarak kaydettiğimiz maçı yani güncel veriyi excel uygulamasına gönderiyor. çalışanlar dışarda olduklarında ise bir maç kaydetmek istediklerinde teldeki excel uygualamasından kayıt yapıyorlar. telefondan kaydettiğimiz maçların karşısında web yazıyor ve biz bu maçı esas programa kaydettiğimizde oda exceldeki programa gönderiyor ve web işareti siliniyor.

diyelimki telefondaki excel uygulamasından pazar günü saat 11:12 için excelden ahmet adına maç kaydettiğimizde karşısında web yazıyor
pazar günü 11:12 için programdan kaydettiğimizde ise bunun üzerine yazıyor ve web işareti silinmiş oluyor. ama şöyle bir sorunumuz var excel dosyasını programdan güncelleyebiliyorken paylaştığım kişiler yani çalışanlar arasında kullanamıyoruz. paylaşımla ilgili bir sorunmu bilmiyoruzama program geliştirici arkadaşımız araştırdığını ve ios ta excel paylaşım olmadığını söyledi böyle birşey mümkünmü pek ihtimal vermiyorum ama sorunu sizinle paylaşmak istedim. ancak bu forumda çözülebilecek bir sorun olduğunu düşünüyorum. yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden çok teşekkür ederim.
not : alttaki hata ve salt okunur gibi hatalar almaktayız
uygulamayı Onedrive Klasöründe saklıyoruz
IMG_2864.PNG

Tarikkk_

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-10-2028
Merhabalar. Konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.