Excel e dönüştürmek mümkünmü?

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03.03.2021
Slm arkadaşlar günaydın herkese kolay gelsin; Dairemizin bordroları Muhasebe Müdürlüğünce Say2006 sisteminden yapılmaktadır. Bu bordro dökümü Muhasebe Müdürlüğünce Adobe Reader dosyası olarak E-Mail yoluyla bize gönderilmektedir.
Benim yapmak istediğim bu dosyayı Excel e dönüştürerek buradan gerekli dökümanları almak ve Web sitesinde kişiler kendi kişi numarası ile girip kendi bordrolarını görmelerini sağlamak mümkünmü. yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımla.

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

İnternette PDF to EXCEL yazıp aratırsanız dönüştürme ile ilgili bir çok program bulabilirsiniz.

Orjinal Adobe acrobat standart veya pro.yazılımı ile daha basit yapabilirsiniz.(satıcı firma bilkom)

http://adobe.bilkom.com.tr/

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
03.03.2021
Excel e dönüştürmeyi başardık diğer bir sorun

Arkadaşlar Excele dönüştürmeyi yapabildik fakat bordroları kişi numarasına göre sorgulatmak istiyorum. Ekteki dosyaya açıklamalar ekledim. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
excel2003 Türkçe
Anladığım kadarıyla siz excelle çevirmekten ziyade sorgu ile sadece kişilerin kendi bordrosunu görmesini istiyorsunuz. Eğer isteğinizi tam olarak anlamış isem bildirin Eskiden kendi fakültemde kullanmak için yazmış olduğum kodu ekliyeyim.

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
03.03.2021
Bordro Düzenleme

Sayın Sakar38; Adobe Reader i Excele aktarmak lazımdı Zafer Beyin program tavsiyesi ile buldum ve Excele çevirdim. Şimdi dediğin gibi Bordroları uyarlamak istiyorum şahıs şahıs. Yardımcı olursan sevinirim Sakar38 herkese kolay gelsin.

Çözüm

Able2Extract Professional Bu Program PDF yi mükembel şekilde excele çeviriyor