excel iddaa

Excel Vers. ve Dili
excel 97
kendim yapmayı denedim ama nerden nasıl yapacağımı bir türlü bulamadım iddaa programını dış veri al ile yapabiliyorum bunu da diyer gruplar ( türküye - italya - ingiltere v.s ) yapıp maçların iç ve dış saha oyununa göre ve attıkları gol durumuna göre iddaa programından bakım istatistiğe dayalı tahmin durumu yapan bi işlem yapmak istedim ama :( olmadı bu şekilde elinde böyle bir şey yapmış olan arkadaşlar paylaşabilirlerse sevinirim şimdiden TEŞEKKÜR ederim

excelde iddaa programı yapan arkadaşlar varmı?

Kemal Demir

Özel Üye
Merhaba,

Ek'teki örnek fikir verebilir zannedersem.(Fikstur takibi yapılabilir aynı zamanda 2 fultbol takımının yapmıs oldugu mac sonucları ıcerde attıgı dısarda attıgı verileri görebilirsiniz)

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
excel 97
Merhaba,

Ek'teki örnek fikir verebilir zannedersem.(Fikstur takibi yapılabilir aynı zamanda 2 fultbol takımının yapmıs oldugu mac sonucları ıcerde attıgı dısarda attıgı verileri görebilirsiniz)
hızlı cevap verdiğin için tekrardan TEŞEKKÜR ederim.

ama benim düşündüğüm tarz listeyi dış veri güncellemesi ile diyer liglerin ve idda günlük programına bakarak işlem yapması gibi
örnek

bir buton ve banko kupon yap şeklinde 5 tane 6 tane kolan adetini belirtecek durum şeklinde ve buna göre de maç programından istatistik durumununa böre ekrana getirmesi gibi ilginç bir şey oldu ama bir yerde görmüştüm bir daha bulamadın bendeki de silindi yalışlıkla güzel bi program dı

sizin istediğiniz kolan sayısısına göre istatistiki duruma göre banko diyebilicek kupon oluşturuyor du

Kemal Demir

Özel Üye
Sizde bu verilerle aslında banko kuponlar yapabilirsiniz.

Takımları karsılastırarak kendı kuponunuzu yapabilirsiniz. :)

Excel Vers. ve Dili
excel 97
TeŞEKKÜR EDERİM yardımların için