Excel ile word dosyası düzenlemek

zeynelhug

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016 TR - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
27-06-2025
Arkadaşlar öncelikle merhabalar,
Excel.web.tr ailesine yeni katıldım. İlk konumu hemen açmak istedim.

Excell ile belirli bir şablona(word dosyası) veri aktarmak istiyorum. Örnek olarak aşağıda ki excel dosyasında ki verileri;

Bu şablona(word dosyası) tek tuş ile aktarmak istiyorum.

Sonuç bu şekilde olacak.

Bir firmada çalışıyorum ve çalışanların işe giriş evrakları için önce bilgilerini excele kaydetmek daha sonrasında ise tek tuş ile birden çok şablonu pdf olarak kaydetmesini ve ya direk yazdırmasını istiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

zeynelhug

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016 TR - Türkçe
27-06-2025
İdris bey ben yeniyim sizin dosyalarınızı kendime göre ayarlayamam. Vba kodu ile yardımcı olma şansınız var mı? Ya da nasıl yapacağımı söyleme şansınız.

halit3

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
2003 excell türkçe
ve
2007 excell türkçe
Sayın zeynelhug

Forma hoş geldiniz verilen birinci linkdeki üçüncü mesajda bir link var oraya da tıklayınca beşinci mesajda kodlar mevcut ancak bunu kendinize göre düzenlemeniz gerekiyor.
Diğer taraftan forma resim değil örnek dosyanızı ekleyin ve sonuç olarak nasıl bir şablon elde etmek istediğinizi belirtmek için sonuç şablonu ekleyin ve bunlar ne ad altında kayıt yapmak istiyorsanız onuda belirtin.

Son düzenleme:

zeynelhug

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016 TR - Türkçe
27-06-2025
Sayın zeynelhug

Forma hoş geldiniz verilen birinci linkdeki üçüncü mesajda bir link var oraya da tıklayınca beşinci mesajda kodlar mevcut ancak bunu kendinize göre düzenlemeniz gerekiyor.
Diğer taraftan forma resi değil örnek dosyanızı ekleyin ve sonuç olarak nasıl bir şablon elde etmek istediğinizi belirtmek için sonuç şablonu ekleyin ve bunlar ne ad altında kayıt yapmak istiyorsanız onuda belirtin.
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.