Excel,in eski hali

Excel Vers. ve Dili
Isyerinde Ingilizce_Win7 Evde Hollandaca_Win7
Arkadaslar bir dosya actim excelde butun ayarlari degistirdi,
sevmiyorum bu olayi yahu neden insanlar calismalarina boyle bir komut eklerler neyse sinirlenmiyecem, arkadaslar eski haline nasil getiririm bir fikri olan varmi..?

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Size katılıyorum sn jezus

Bazen forumdan bir dosya indiriyoruz, makro ile tam ekran komutu verilmiş, sayfa sekmeleri, satır ve sütun başlıkları ile yatay ve düşey kaydırma çubukları gizlenmiş olarak açılıyor. Onları yapacak makroyu yazan kişi, dosyayı kapatırken eski haline getirecek makroyu neden yazmaz ki?

Sn jezus, Görünüm menüsünden Tam Ekran komutu, Araçlar, Seçenekler, Satır ve sütun başlıkları, Sayfa sekmeleri, yatay ve düşey kaydırma çubukları gibi ayarları gözden geçirin.

Excel Vers. ve Dili
Isyerinde Ingilizce_Win7 Evde Hollandaca_Win7
Hepsini denedim bircok araclari tekrar yerine aldim mehmett bey
Fakat yinede eski haline gelmiyor hani su sag ust kosede Kirmizi X gelmiyor kahretsin ya sinirlenmiyecem diyorum kendime hakim olamiyorum butun exceli silip yeniden yuklemeden olmiyacak bu anlasilan
ben ki normalde cok sakin bir insanim fakat gecen haftada iki kez silip tekrar yukledim olmaz boyle birsey yahu.
Arkadaslar lutfen yaptiginiz calismalara dosya kapatirken eski haline gelmesi icin makronuzu ayarlayin
Neyse mehmet bey ilginize tesekkur ederim

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Eğer kapatma X'inden söz ediyorsanız, View/Full Screen yapın.