Excel kaydetme problemi

Excel Vers. ve Dili
microsoft office excel 2003
benim excel kaydetme ile ilgili problemim var herhengi bir mevcut excel dosyasını açıp içersinde bir değişiklik yaptıktan sonra kaydet yaptığımda bu değişikliği o dosya kaydediyor ve yanında başka bir dosya (not pad ) daha oluşuyor başka bir değişiklik yapıp tekrar kaydettiğimde 2. başka bir dosya daha oluşuyor silinince kayboluyor.Bu oluşan dosyaları nasıl engellerim
Office 2003 microsoft XP kullanıyorum teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
excel kaydetme

kullanmış olduğum microsoft excel 2002 (10.2701.2625) xp Pro
oluşan dosyalar ise temp şeklindedir.''istanbul toptan.xls~RF1eb1f3b.TMP'' buradaki istanbul toptan excel dosyamın ismidir.Bu dosya içersinde bir işlem yaptıktan sonra kaydet yaptığımda excel dosyasından hariç bu dosya oluşmaktadır.tırnak içersinde oluşan ise dosyanın ismidir.Tekrar excel dosyasını açıp kaydet yapınca 1 adet TMP dosyası daha oluşmaktadır ne kadar çok kaydet yaptığımda o kadarda TMP dosyası oluşmakta ve bu dosyaları aç yapınca aynı excel olarak açılmaktadır.Bu konu ile ilgili internette araştırma yaptım fakat henüz bir sonuca ulaşamadım.Bu konu ile yardımcı olacak cevaplarınızı bekliyorum

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Otomatik kurtarma bilgileri olabilir mi acaba?

Araçlar, Seçenekler, Kaydet sekmesindeki ayarlara bir bakın.

Excel Vers. ve Dili
ayarları kontrol ettim değiştirdim yine aynı şekilde problem devam ediyor herhangi bir değişiklik olmadı

Excel Vers. ve Dili
office 2007 (excel2007)English işte
office 2003 (excel2003)
Türkçe evde
bir virüs sanırm, yada bilgisayarınızı ağ içinde kullanıyrsanız, verileriniz başka bir bilgisayar yada server a yedekleniyordur.