Excel Panoya Kopyalama Sorunu

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-Türkçe
Herkese selam. Aşağıda görmüş olduğunuz sorun ile karşı karşıyayım. Farklı bir excel dosyasından ok ile gösterdiğim alana kopyalama yapmaya çalıştığımda böyle bir sorun ile karşılaşmaktayım. Birden bire oluştu bu sorun çünkü aynı yöntemi yıllardır kullanıyorum.

Birde şöyle bir durum var. Normalde iki excel dosyasını aynı anda açamıyorum. Açmak için microsoftun yaması var onu kurunca aynı anda iki tane açabiliyorum fakat bu sefer de bu pano sorunu ile karşılaşıyorum. Yamayı kurmadığım zaman, pano sorunu vermiyor. Bu sorunu nasıl çözerim.

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
O hücre birleştirilmiş.Birleştirmeyi kaldırıp tekrar deneyiniz.:cool:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-Türkçe
Cevap için teşekkür ederim fakat ben dosyama hiç makro kodu falan girmedim ustam. Yani kod ekleyeceğim bir durum var mı ki.
schlecht

Cevap için teşekkür ederim. Birleştirilmiş hücre doğrudur. Birleştirmeyi kaldırdığımda kopyalama yapıyor seçtiğim satıra fakat birleştirilmiş gibi kopyalamıyor. Sonradan rötuş çekmem gerekiyor. Yazı rengini, karakter yapısını ortala yada sola yasla gibi. Ama eskiden bir yapıştır dedim mi, bunların hepsi otomatik istediğim gibi oluveriyordu.
Orion1

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Yapıştırdıktan sonra bu istediğiniz biçimlendirmeyi kod yazarak yapabilirsiniz.
Forumda araştırarak veya sorular sorarak,bu biçimlendirmelerin nasıl bir kodla yapıldığını öğrenebilir ve dosyanıza uygulayabilirsiniz.:cool: