Soru Excel sayfamda borç-alacak tutmama sorunu

f4tih

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365, (64 bit) Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03-07-2026
neyi güncelleyeceksiniz tam olarak bence oradan başlayalım :)

Excel Vers. ve Dili
excel 2010 türkçe
muhasebe işlem fişi toplamda devamlı borç eşit değil diyor.güncellemeden kaynaklı olacağını düşündüm.

f4tih

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
03-07-2026
Bu şekilde kısıtlı bilgi verirseniz forumda kimse sorununuzu çözemez. Yani Muhasebe işlem fişi dediğiniz şey excel üzerinde yaptığınız bir sistem mi? yoksa excel e bağlı çalışan bir program mı. Siz güncelleme yaptınız ve sistem çalışmadı mı? Hiç bir bilgi vermediniz.

Excel Vers. ve Dili
excel 2010 türkçe
Bu şekilde kısıtlı bilgi verirseniz forumda kimse sorununuzu çözemez. Yani Muhasebe işlem fişi dediğiniz şey excel üzerinde yaptığınız bir sistem mi? yoksa excel e bağlı çalışan bir program mı. Siz güncelleme yaptınız ve sistem çalışmadı mı? Hiç bir bilgi vermedin

Excel Vers. ve Dili
excel 2010 türkçe
Excel üzerinden Muhasebe İşlem Fişi Düzenliyorum.Borç, alacak,nokta virgül doğru olmasına rağmen BORÇ ALACAK EŞİT DEĞİL diyor.Sebebi nedir acaba! Yardım!

f4tih

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
03-07-2026
dosyanızı paylaşırsanız şayet ancak o zaman yardımcı olabilirim. Bu şekilde bir kontrol sağlamak akıl vermek çok sağlıklı değil.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Sayısal verilerin küsüratını arttırıp kontrol ediniz. Küsürat farkı sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

Eğer sorun buysa YUVARLAMA fonksiyonları ile çözüme gidebilirsiniz.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Ek olarak konu başlığı tarafımdan düzeltilmiştir.

Soru sorarken yaşadığınız sıkıntıyı açıkça ifade ederseniz ve gerekiyorsa sorunuzu örnek dosya ile desteklerseniz daha hızlı yanıt alırsınız.