excel sayfasından başka sayfaya veri aktarma ve alma

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 - Türkçe
Arkadaşlar Merhaba, Bir excel sayfam var ve ben bu sayfayı sadece iskelet olarak kullanıyorum içinde hiç veri yok,verileri başka bir excel dosyasından alıyor. Ama ben bu dosyama dönem seç eklemek istiyorum ve seçtiğim dönemlere ait bilgilerin bu iskelet sayfaya gelmesini istiyorum. Tabi bunu yapabilmem için aynı zamanda bu sayfada çalışırken dönem kaydet seçeneği ile çeşitli dönemler kaydedebilmeliyim. Şu an kullandığım sabit bir data.xls adında dosyam var açılırken otomatik bilgileri iskelet sayfaya aktarıyor kapanırken iskelet sayfadaki son değişiklikleri data dosyasına atıyor. Acaba bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Merhaba,

Öncelikle bu başlığı kurallara uygun bir hale getirirsen. "Lütfen acil yardım :)))" Yöneticiler bu tür başlıkları, form kurallarına uymuyan başlıklar altına taşıyorlar oradada yöneticilerden başka kimse müdahale edemiyor. Daha sonrada sorunu anlaşılabilir bir örnek ekleyek anlatırsan, yapmak daha kolay olacak gibi. Ben yapamıya bilirim ama yapanlarda çıkabilir.