excel sorunu

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
office 2003 türçe kullanıyorum excel i her açtığımda karşıma şu mesaj kutu geliyor birşey anlamadım bundan kurtulmak için ne yapmalıyım "trial period of the advanced ecxel select is expired! please unnilstall the advenced excel select immediately! bu hata mesajını veriyor kurtulmak için ne yapmalıyım

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Sn. ipkins Deneme olarak kurduğunuz bir add-in programının süresi dolmuş, bunu kaldırın diyor. Tools>Add-ins 'te "advanced excel select" programınının yanındaki işareti kaldırırsanız olur heralde ama daha iyisi programın kendi uninstall'u varsa onunla yada denetim masasından program ekle-kaldır ile programı uninstall yapın.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
merhaba danersin araçlar -eklentiler bölümünü kasdediyorsunuz anladığım kadarıyla ama eklenti yaptığım bir sayfa yok yada benmi yanlış anladım acaba türkcesini yazarmısınız kusura bakmayınız anlayamadım anlayışınız için teşekkür ederim

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
unnilstall the advenced excel select immediately!
Bu "advanced excel select" programı her ne ise deneme içinmiş ve onu kaldırmanızı istiyor. Programın ne olduğunu tam bilmiyorum. eklentidir diye tahmin etmiştim sadece. Start menüsünde programon kendi uninstalu olabilir yada program ekle kaldır ile kaldıracaksınız.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
start menüsündede böyle birşey yok eklentilerdede yok acaba nerede olabilir lütfen bana yardım ediniz

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
C:\Program Files\AfalinaSoft\AddIns\AdvancedExcelSelect

Kurarken bir değişiklik yapmadı iseniz program kendini buraya kuruyor. Burda uninstall var. Onla kaldırın. Sonrada AfalinaSoft klasörünü tümden silin.

Bu denemeler yüzünden bilgisayarlarım çöplüğü döndü. :agla: :agla: :D

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
teşekkürler danersin sorunum çözüldü iyiki varsınız çok teşekkür ederim