Excel Tablo bozulması problemi

Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Herkese Merhaba.
Öncelikle konu exceldenmi kaynaklanıyor tam olarak bilmiyorum. bu yüzden sizlere de danışmak istedim.
Firmamızda bulunan eta muhasebe programından excel rapor alıyoruz. raporda tablolar ve tabloların içinde veriler var. rapor alınırken herhangi bir hata vermiyor. tabloda herhangi bir bozuklukta yok. fakat tabloların içindeki herhangi bir veride değişiklik yaptığımızda değişiklik yaptığımız satırın altındaki tablolarda bozulma görülüyor. fakat aslında bozulma yok. sayfayı aşağı yukarı kaydırdığımızda düzeliyor. yani sadece görsel olarak bozulmuş gibi görünüyor. bunun sebebi ne olabilir. bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

(Bozulma şöyle oluyor : alttaki tablo satırı bölünmüş görünüyor, kalın çizgi varmış gibi görünüyor yada alttaki satır 2 tane gibi görünüyor.)

resimdeki kırmızı alana dikkat edin lütfen. diğer yerleri firma bilgisi olduğundan ben sildim.

[/url][/IMG]

Emir Hüseyin Çoban

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Tr - Win10 x64
. . .

Bazen gün boyu excelde çalıştığımda akşama doğru başıma geliyor. Sanırım bilgisayarın ön belleğinde fazla yer kapladığı için oluyor.

Tabloyu kapatıp açarsanız veya tablo sonuna kadar imleç ile gelirseniz düzelecektir.
Denemedim ama formüller kısmında Şimdi hesapla veya Veri kısmındaki tümünü yenile seçenekleride düzeltebilir.

. . .