Excel Versiyonu ve Dili hakkında

T

TRABLUS

Misafir
Sevgili www.excel.web.tr üyeleri,
Bazı üyelerimizin Excel Versiyonu ve Dilini imza kısmına eklemediği açıkça görülmektedir. Lütfen bu konuda gerekli hassasiyeti gösterelim.
Nedenine gelince, soru soran bir üyemiz cevabını bekliyor ama cevabı verecek olan üyemiz, soru soran üyenin Excel Versiyon ve Dilini bilemediği için, ya hiç cevap vermiyor, yada tekrar soruyor, diliniz ve versiyonunuz nedir? Diye.
Bu tip diyalogları yaşamamak ve sorularınıza daha hızlı cevap almanız için lütfen aşağıda anlattığım işlemleri uygulayınız.

Bilgisayarınızın Excel versiyonunu öğrenmek için;
Excel'in Yardım bölümünün altında "Microsoft Excel Hakkında" (İngilizce Excel için, "About Microsoft Excel") yı tıkladıktan sonra açılan pencerede
Ã?rneğin; Microsoft Excel 2002 gibi bir yazı yazar,

Daha sonra sitemizde aşağıda vermiş olduğum profil linkine tıklayarak, açılan pencerede ki,
http://www.excel.web.tr/profile.php?mode=editprofile

İmza:
Bu gönderdiğiniz mesajlara eklenebilecek bir yazı bloğudur. 255 karakterlik bir limit vardır
Buraya mutlaka kullandığınız
EXCEL Versiyonunu ve Dilini yazın.
(Excel 2002 - Türkçe)gibi

yazan bölümün karşısına yukarıda bulduğunuz, Microsoft Excel 2002 yazısının yanına, mutlaka dilinizi de yazıp, mevcut pencerenin alt kısmında bulunan gönder butonu ile güncelleyebilirsiniz.

Her şey daha güzel www.excel.web.tr için.
Saygılarımla

Mahmut Bayram

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 Excel Tr
Uyarınız için teşekkür ediyorum. Bir daha tekrarlanmayacaktır.

T

TRABLUS

Misafir
Sayın mahmut_bayram,
Benim bu yazım sadece size yapılmış bir uyarı değildir. Eğer dikkat ederseniz, bu genel olarak çok sık karşılanan bir problem. Çoğu üyemizde bu imza kısmı boş. Benim uyarım tüm imza kısmı boş olan üyelere, ama ayrıca size de hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederim.