Excelde Baskı Önizleme

Excelde Baskı Ã?nizleme

Arkadaşlar belki excelle ilgisi yok ama Excelde başıma geldiği için sorma gereği duydum. Sadece excelde bu soru çıkıyor karşıma. Excelde ben baskı önizlemeyi kullanamıyorum çünkü ne zaman o büyüteçli kağıta tıklasam şöyle bir uyarı çıkıyor " Yüklü yazıcı yok. Bir yazıcı yüklemek için Windows Başlat/Ayarlar.. vs. Sihirbazdaki yönergeleri izleyin" diyor. Bunu neden diyor anlamadım. excel yokken bilgisayarımda wordpadi kullanıyodum gene yazıcım yoktu o zamanlar böyle bişey istemiyodu. Bu sadece Excele özgü bir uyarımı; uyarıyı yazıcıyı sormadan baskı önizlemede dosyalarımı nasıl görebilirim. Þuan yazıcı yok bilgisayarımda

X

xxrt

Misafir
Yazıcı Ekle kısmından denk gele bir düşük eski bir model yazıcı kur.Olmasada bile bir yazıcı kur.Maksat Excel inansın. :hihoho:
O zaman oluyor..

Sadece excelde değil office programlarında baskı önzilemede kurulu bir yazıcı ister. Görüntü ayarlarını buna göre yapıyor. Wordpadde bunu istemeyebilir. Herhangi bir yazıcıyı kurduktan sonra yazıcı takılı olsa da olmasa da baskı önizleme yapabilirsin. xxrt'ni dediği şekilde olur zaten.