Excelde combobox ve texbox daki verileri excel dosyasındaki istenen kitap aralığına aktarma

Excel Vers. ve Dili
Microsoft 2010
Arkadaşlar veri girilebilecek 2 texbox (TextBox1, TextBox2) ve ÖDKAYNAK isimli çalışma sayfasında veri çektiğim 3 tanede combobox um (ComboBox1,ComboBox1,ComboBox1) var istiyorum ki oluşturduğum bir excel dosyasında 1den 31 e kadar numara verdiğim çalışma sayfalarıma tex box ve combobox verilerimi yine hemen altta açtığım 1 den 31e kadar rakamardan oluşan giriş combobox tan seçilen ve çıkış isimli içinde 1 den 31 e kadar rakamların yer aldığı combobox tan seçilecek numara ile giriş ve çıkış sayfa aralığına 2 texbox(TextBox1, TextBox2) ve 3 comboboxtan (ComboBox1,ComboBox1,ComboBox1) seçilen verilerin istenen sayfa aralığına ve istenen hücreye oluşturduğum tama isimli CommandButton1 seçilen ve girilen verilerin yazdırılmasını istiyorum.
Aşağıdaki kodla 2 texbox (TextBox1, TextBox2) ve ÖDKAYNAK isimli çalışma sayfasında veri çektiğim 3 tanede combobox um (ComboBox1,ComboBox1,ComboBox1) daki verileri istediğim sayfa ve hücreye yazdırabiliyorum ama birde giriş comboboxtan seçilecek sayının başlangıç ve çıkış comboboxtan seçilecek son sayfaya ve belirlenen hücreye veriler yazılsın istiyorum lütfen bana yardım edin.

Benim şuan 2 texbox (TextBox1, TextBox2) ve ÖDKAYNAK isimli çalışma sayfasında veri çektiğim 3 tanede combobox um (ComboBox1,ComboBox1,ComboBox1) seçilen verileri tamama basınca otomatik istenen sayfaya ve istenen o sayfanın hücresine aktaran kodum şu;

Private Sub CommandButton1_Click()
Sheets("sayfa1").[A1] = TextBox1.Value
Sheets("sayfa1").[B1] = ComboBox1.Value
Sheets("sayfa1").[C1] = ComboBox2.Value
Sheets("sayfa1").[D1] = ComboBox3.Value
Sheets("sayfa1").[E1] = TextBox2.Value
End Sub

Private Sub TextBox1_Change()

End Sub

Private Sub UserForm_Initialize()
ComboBox1.RowSource = "'ÖDKAYNAK'!A2:A6"
ComboBox2.RowSource = "'ÖDKAYNAK'!A11:A25"