EXCELDE FORMÜLÜN #DEĞER! HATASI VERMESİ

Excel Vers. ve Dili
WİN10-TURKÇE
Arkadaşlar merhaba,

Forumda yeniyim. Eğer yanlış yere yazdıysam veya sorunu yanlış şekilde anlattıysam özür dilerim. Aşağıda yazdığım formülde en sonda hata veriyor. Ben excel üzerinden mail göndermek istiyorum.

İşyerim ile alakalı bir excel hazırlıyorum. Herşey tam istediğim gibi ancak nihai olarak istediğim formül çalışmıyor. Değer hatası veriyor.[url=https://hizliresim.com/ha38dfc][/URL]

XML:
=KÖPRÜ("mailto:"&G2&"?Subject="&S2&"&cc="&I2&";"&H2&"&body="&R2;"MAİL GÖNDER")
Bunun sonunda değer hatası veriyor.

G2, H2 ve I2 hücrelerinde mail adresleri var.

S2 hücresi mailin konusu. Burası da doğru şekilde çalışıyor.
XML:
=B2&"Numaralı TSE Belgenizin Askı Durumu Hakkında"
R2 Hücresi şu şekilde.

XML:
=P2&""&Q2
P2 Hücresi şu şekilde.

XML:
="Merhaba ,
"&B2&" Numaralı belgenizin askı süresi dolmuştur.
TSE ile imzaladığınız sözleşme gereği askı takip incelemesi talep etmeniz veya "&"askı süresinin uzatılması hususunu talep etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda ilgili Yönergeler hükümlerince işlemler yapılacaktır."
Q2 Hücresi şu şekilde.

"Konu hakkında detaylı bilgi almak için İstanbul Belgelendirme Müdürlüğüne 0262 723 12 50 veya 0262 723 13 99 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.
İyi çalışmalar."

Eğer mail içerik kısmına ( yani yukarıdaki formülde body kısmına) kısa yazı vs. yazdığımda gayet düzgün çalışıyor. Ama ben bu bilgilerin mail içeriğinde olmasını istiyorum. Sizce problem nedir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
2007 Office, Tr
Merhaba,
Excelde bazı yerlerde 255 karakter sınırı vardır. Hazırladığınız mail formülünün içeriği bu sınırı aştığı için #DEĞER! hatası almaktasınız.
mailto: subject= cc= body=" gibi ögelerin başlıkları ve içerikleri dahil toplamda 255 karakter olacak şekilde bazı kelimelerden vazgeçmek veya kısaltmalara daha çok yer vermek gerek.