Excel'de gelişmemde bana yardımcı olur musunuz?

cengo0010

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 2023 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
01-12-2024
Merhabalar,

1.5 ay süren bir Excel eğitimi aldım ve bugün eğitimi tamamladım. Temel bilgilere hakimim. Giriş seviyede VBA ve makroya hakimim. Öğrenci olduğum için sektörde excel'de ne gibi uygulamalar yapılıyor bilmiyorum. Öğrendiklerimi pratiğe dökecek bir durumum da olmadığından dolayı aklıma bu şekilde bir çözüm geldi. Excel'de alıştırma yapabilmem için proje fikirleriniz var ise bana söylerseniz, ben de onlari yapmaya çalışıp sonuçları yine burada paylaşırım ve sizin değerlendirmeleriniz ile kendimi geliştirmiş olurum.

Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Greenblacksea53

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Tr
05-01-2025
Bende yıllar önce sizin durumdaydım, fakat Excel eğitimi almadım, başka programlama dillerine hakimdim. Şu an Excel ile istediğim her şeyi yapar duruma geldim diyemiyorum çünkü hala öğreniyorum, sana en güzel tasviyem forumdaki insanların sorduğu soruları birçok yolla kendi çözmen sana çok şey katacaktır.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Merhaba,

Forumda hergün onlarca değişik konu başlıkları açılıyor. Amacınız öğrenmek ve kendinizi geliştirmekse ben olsam daha önce çözülmüş konuları inceleyip kendi çözümümü hazırlayıp verilmiş cevaplarla kıyaslardım. Böylece bakış açımdaki varsa eksikleri görerek kendime buna göre yol haritası çizerdim. Sonrasında gerisi zaten çorap söküğü gibi gelecektir.

cengo0010

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 2023 Türkçe
01-12-2024
Teşekkür ederim. Peki VBA konusunda bildiğiniz güzel bir eğitim var mı YouTube veya Udemy üzerinden?