Excel'de hiçbir formül çalışmıyor

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Excel 2010 Türkçe kullanıyorum. Aynı sorunu 2007 İngilizce excel'de de yaptı ve silip 2010 yükledim ve sorun devam ediyor. Basit formüller hariç hiçbir formül çalışmıyor. Sistemim Vista ingilizce. Sürekli '' yazdığınız formülde bir hata var '' uyarısı çıkıyor. Bölge ve dil ayarları ise normal görünüyor. Güncellemeler ise tam.

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Excel 2010 Türkçe kullanıyorum. Aynı sorunu 2007 İngilizce excel'de de yaptı ve silip 2010 yükledim ve sorun devam ediyor. Basit formüller hariç hiçbir formül çalışmıyor. Sistemim Vista ingilizce. Sürekli '' yazdığınız formülde bir hata var '' uyarısı çıkıyor. Bölge ve dil ayarları ise normal görünüyor. Güncellemeler ise tam.
Merhaba,
Yazmaya çalıştığınız formülü; hücre içerisinde veya formül çubuğunda yazmak yerine, formül çubuğunun solunda bulunan fx tıklayıp, ilgili fonksiyonu seçerek açılan formül giriş penceresi ile yazmayı deneyiniz.
Eğer olumlu sonuç alırsanız her 2 formül yapısını inceleyerek sorunun ne olduğunu anlamaya çalışınız.

Excel Vers. ve Dili
ingilizce
Merhaba

excel dosyasına farklı bir yerden kopyaladığım verileri vlookup ta bulamıyorum , veri doğru yazılmış fakat yinede bulmuyor, hücrenin içindeki veriyi silip tekrar klavye ile yazdığımda buluyor arasındaki uyuşmazlığı anlamadım , çözümü varmı acaba bu sorun çok karşıma çıkıyor.

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Kopyaladığınız verilerde "boşluk" gibi görünmeyen (fazla) karakterler olabilir.