excelde macro ve vb hakkında

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 - İngilizce
excelde macro ve vb

merhaba;
hocalarımızın sayesinde macro ve vb de bişiler öğrenmeye ve her geçen gün daha da ilgimi çekmeye başladı. Sizlere sorum bu konuda kendimi geliştirmek için bu site dışında kullanabileceğim bir kitap varmı? hayrettin üçüncünün "sorularla excel2003" kitabını aldım ama çok basit, temel düzeyde excel konuluymuş. yardımlarınızı bekliyorum....

Excel Vers. ve Dili
(Excel 2016 - İngilizce)
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-11-2022
Kitaplarda genellikle "Temel Düzeyde" bilgiler verilmektedir.

Bana göre en iyi kaynak bu sitedir.Çünkü şu ana kadar bu şekilde yardımlaşma & paylaşma duygusunun çok yoğun olduğu başka bir site göremedim.

Size önerim forumdaki örnek çalışmaları incelemeniz ve kendinize göre küçük çalışmalar yapmanızdır.Bir süre sonra kendinizi excel konusunda bugünden daha fazla geliştirmiş olarak göreceksiniz.

3-5 sene sonra da bu mesajınızı gülümseyerek :D hatırlayacaksınız.

Buna emin olabilirsiniz.

Yinede ara sıra başvuruda bulunulacak bir kitabınızın olmasını istiyorsanız yanılmıyorsam,

Prestij Yayınlarının "Makro Ötesi" kitabı vardı.

Onu almanızı tavsiye ederim.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003 TR
Benim her fırsatta faydalandığım ve uzun yıllardır halen kullanmakta olduğum Mark Dodge & Chris Kinata ve Craig Stinson'un yazdığı çevirisini Ceyhan Temürcü ile Sinan Sır'ın yapmış olduğu arkadaş kitabevinin basmış olduğu "Microsoft Excel 97 ile çalışmak" isimli bir kitap var. Tavsiye ederim