Excelden direk çağrı yapma

Schuba

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
microsoft 365 family türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
21-02-2026
Arkadaşlar şöyle bir sorum var işallah bilen vardır benim bir müşteri listem var ve o listenin bir sütununda müşterilerin telefon numaraları var ve ben bu müşteri numaralarını periyodik olarak arayıp görüşme yapıyorum benim istediğim ceptelefonumu bluetooth veya kablosuz ağ üzerinden yada kablolu bir şekilde farketmez bilgisayarıma bağlanıp exceldeki telefon numaralarının olduğu hücreye tıkladığımda veya sağa tıklayıp çıkan bir seçenekle örneğin (numarayı ara) diye seçdiğimde direk numarayı aramak istiyorum
Yani numarayı telefonumdan çevirmiyicem direk bilgisayardan numarayı tıklayıp arıyıcam excelde böyle bir özellik varmı yada excelle entegre edilecek bir programmı kullanmam gerekiyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Schuba

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
21-02-2026
3 yıl önce yardım istediğim konuyu yine kendim buldum çözüm remote phone isimli bir uygulama ihtiyacı olan varsa internetten araştırabilir

Excel Vers. ve Dili
2016&2019&2021 TR
29-09-2023
Üstadım bilgi verebilir misiniz. Türkçe kaynak yetersiz. Yorumlarda 150 tl yi geçtiği söyleniyor programın. Toplu sms gönderimi mevcut mu?
İnternet olması zorunlu mu? Herhangi bir pc yeterli mi? gibi daha açıklayıcı bilgiler verebilir misiniz. Teşekkürler.

netzone

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
🅾🅵🅵🅸🅲🅴
⎝365 64 Bit 𝙏𝙍⎠
🆆🅸🅽🅳🅾🆆🆂
⎝11 64 Bit 𝙏𝙍⎠
12-09-2027
Merhaba,

@tukayf remote phone araması yaptığınızda çok sayıda sonuca ulaşabilirsiniz fakat içlerinden hangisi tam olarak isteğinizi karşılar bilmiyorum. Gezdiğim birkaç sayfa arasında Bu Programın işinizi görebileceğini düşünüyorum. 2 tip lisansı görünüyor 1'i € 5,90 diğeri ise € 13,50 yazılanlardan anlaşılacağı üzere arama yapabiliyor ve sms gönderilebiliyor. (Kullanmadığım bir uygulama olduğunu belirtmemde fayda var)

Fakat burada bir şeye dikkat çekmek istiyorum. Bu tarz yazılımlar sizin yapmış olduğunuz aramalar yada gönderimler sonrasında bu telefon numaralarını kendi çıkarları doğrultusunda kullanabilir.

Örnek: Yakın zamanda Fransadan aldığım bir telefonda kısıtlı da olsa tarafıma ait bilgileri doğru aktaran bir Faktöring firması ile karşılaştım. Bilgileri nereden temin ettiklerini söylemeselerde internet de kayıt olduğum herhangi bir alandan bu verileri temin etmiş olabilirler.
Bu nedenle temkinli olmakta fayda var.

İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
2016&2019&2021 TR
29-09-2023
Güvenlik kısmı çok önemli ancak bu yazılımı kime hangi kurum ya da kuruluşa inceletebiliriz acaba güvenilirlik açısından. Sadece personel bilgileriyle de yetinmeyebilir. Ancak şöyle de bir şey var watsap ya da diğer programların da kişisel verileri kullandıkları pazarladıkları hatta kişilerin tüm bilgilerini ele geçirdikleri ve bunları tüketim başta olmak üzere karakter dil din ırk cinsiyet analizi yaparak bir çok şeyi manipüle ettikleri de yazılıyor. Şimdilik kullanmamak en iyisi.

Schuba

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
21-02-2026
https://www.justremotephone.com/ bu adresten inceleyebilirsiniz açıklayıcı videoları mevcut gayet güzel kullanıyorum uygulamayı playstore den ücretli 15 tl civarında kendi telefonunuza indiriyosunuz aynı zamanda pc yede indiriyorsunuz excelle direk otomatik entegre oluyur wifi veya bluetooth ile bağlanıyorsunuz