Excelden Worde veri aktarma

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
Arkadaşlar word belgesinde doldurulacak bir satırı ALAN olarak tanımlayıp excelden hücredeki metini buraya aktarmak için ne yapmak gerekir. worddeki includetext olayını kullanabilirmiyiz.

İhale şartnamesi hazırlanması sırasında standart formlardaki doldurulacak kısımları excelde bir defada girerek tüm formlarda yazılması gereken yerlere bir seferde atamak istiyorum
yardımcı olursanız sevinirim.

Recep

Excel Vers. ve Dili
office 2003
Kardeş Office Word Belgesinde Araç Çubuklarından Adres Mektup Birleştirme Araç Çubuğu Senin İşini Görecektir.

exceldeki hücreyi kopyala worda geç düzen>özel yapıştır>bağ yapıştır>biçimlendirilmiş metin(RTF) (diğerlerini deneme sınama ile dene) >tamam
excelde değişiklik yaptığında eğer word belgesini açarsan sana uyarı gelir güncelleme yapılsın mı diye kabul edersin.

bu sıralar bende excelde ihale programı hazırlamakla uğraşıyorum. ihalenin başlangıcında sonuna kadar gereken bütün evrakları exceldedüzenliyorum. word dökümanlarınıda nesne olarak ekliyorum. İdari şartnameyi ve sözleşmeyi excel içine eklediğim word nesnesi içerisine gömdüm. Excelde yaptığım değişiklikler idari şartnameyi ve sözleşme dosyasına yansıyor. Aynı şekilde sizde yapabilirsiniz. Örnek dosya gönderiyorum.

http://rapidshare.com/files/91607993/ozcan_ihale.rar.html

gönderdiğim ihale programı değil excel ile word arasında bağlantıyı göstermek için gönderdim. Hazırlamakta olduğum ihale programının bir parçası sadece şifresini vermeyi unutmuşum özür dilerim
www.excel.web.tr