Excel'i her açtığımda hata verip kapanıyor

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2007 ENG
Arkadaşlar exceli her açtığımda hata verip kapanıyor. İster varolan bir excel dosyası açayım ister sıfırdan excel sayfası açayım daha program açıldığında ben herhangi bir işlem yapamadan hata veriyor. Bütün office güncelleştirmelerini yaptım.

Bu sorun neden kaynaklanıyo olabilir?? yardımcı olursanız çok sevinirim.

BG

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2021 TR & EN
Sayın clayman

Arkadaşlar exceli her açtığımda hata verip kapanıyor. İster varolan bir excel dosyası açayım ister sıfırdan excel sayfası açayım daha program açıldığında ben herhangi bir işlem yapamadan hata veriyor. Bütün office güncelleştirmelerini yaptım.

Bu sorun neden kaynaklanıyo olabilir?? yardımcı olursanız çok sevinirim.
Office'i onarmayı denediniz mi?

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2007 ENG
ilk sefer hata verdiğinde sorunu bul dedim güncelleştirmeler ile ilgili bir sorun olduğunu tespit etti onun üstüne tüm güncelleştirmelerini yaptım. Fakat şu anda onar seçeneği fln çıkmıyor. Başka ne yapabilirim yada böyle bişey başına gelen arkadaşlar varsa nasıl çözdüler yardımcı olabilirler mi??

BG

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2021 TR & EN
ilk sefer hata verdiğinde sorunu bul dedim güncelleştirmeler ile ilgili bir sorun olduğunu tespit etti onun üstüne tüm güncelleştirmelerini yaptım. Fakat şu anda onar seçeneği fln çıkmıyor. Başka ne yapabilirim yada böyle bişey başına gelen arkadaşlar varsa nasıl çözdüler yardımcı olabilirler mi??
başlat/ayarlar/denetim masası/progrram ekle-kaldır/office 2007'yi seçip "değiştir" butonuna tıkladığınızda "onar" seçeneği çıkmıyor mu?

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2007 ENG
ordan da onar dedim fakat o da sorunu çözmedi :S

başka bir çözüm yöntemi varmıdır??

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
Bende de şu an aynı sorun var. Onar dedim bakalım. İnşallah düzelir ya.

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
Gene kapandı ya sinir oldummm. Bu sefer de dondu kaldı pofss :S

Excel Vers. ve Dili
2016&2019&2021 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-09-2023
yeniden yükleyiniz

bence tekrar yükleyiniz.

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
Mecbur kalırsam öyle yapacağım artık :/ Aşırı yüklendim galiba son günlerde excelime:)) İnceliklerini felan öğrenmek, vba kısmını çözmek için çaba sarfediyorum da son zamanlarda, dayanamadı zavallı excelim sanırım:)

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
Tekrar yüklediğim halde sorun devam ediyor. Başka bir office cdsinden mi denesem acaba?

Excel Vers. ve Dili
excell 2010 türkçe
Aynı sorun bende de var. başka ofisler yükledim. hatta yabancı siteden ingilizcesini bile yükledim. Farketmedi. Açılıyor 30 veya 60 saniye çalışıyor, sonra donup kalıyor. Ne yapılması lazım. Word veya power pointte sanırım aynı sıkıntı yok. Veya varsada açık kalma süresi uzun.
Acaba Windows mu bozuk?
İşe yarasın yaramasın verilecek her cevaba şimdiden teşekkürler.