Excel'in belirli tarihlerde kendi kendine açılması hk.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Herkese merhabalar,

Belirli bir excel dosyasının günün belli saatlerinde kendiliğinden açılmasını sağlamak mümkün müdür? Örneğin Windows'un "Zamanlanmış Görevler"i ile..

Yapmak istediğim şu ki; farklı excel dosyalarında(a.xls, b.xls, c.xls diyelim..) sürekli güncellenen veritabanları tutuluyor. Başka bir excel dosyasının (guncelle.xls olsun, günün belli saatlerinde kendiliğinden açılacak olan dosya bu) auto_open yordamına yazılacak kodlar ile otomatik olarak bu dosyaların (a.xls, b.xls, c.xls.. nin) içeriği incelenerek güncellemelerin her saat başı takip edilmesi mümkün olabilir mi?

Soru biraz karmaşık oldu farkındayım ancak daha basit ifade edemedim ki :)

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Sanırım bu soruma yalnızca moderatörler cevap verebilir.
Yardımınızı bekliyorum.
Tşk.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Belirli bir excel dosyasının günün belli saatlerinde kendiliğinden açılmasını sağlamak mümkün müdür? Örneğin Windows'un "Zamanlanmış Görevler"i ile..
Tabiki mümkün ama sen mademki moderatörlerden istedin. O zaman şöyle yapayım, arama motoruna zamanı gelince çalışan makrolar yaz. Yazarına leventm ara bölümünede makrolar yaz.

Kolay gelsin. :hey:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Sn. Valuer,

Moderatörler haricinde de cevap kabul edebilirim aslında :)
Dediğin şekilde arama yaptığımda istediğim sonucu elde edemedim de!

Bir link ekleyebilseydiniz çok makbule geçerdi..

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Sanırım bu soruma yalnızca moderatörler cevap verebilir.
Sanırım bunada moderatörler cevap verecek. Nasıl link eklenir bilmiyorumda; leventm yaptığı makrolar arasında epeyce örnekler mevcut.

ioz

At notes bu konuda ayrdımcı olabilir.