EXCELL KÖRPÜ SORUNU

arslanrecep

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excell 2013
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-07-2025
Merhabalar; Excell server da tutulan dosyalar var ve bizler terminallerden çalışıyoruz fakat şöyle bir sorun yaşıyoruz örneğin yaklaşık 10 tane excell dosyamız var ve bir tane de bu dosyalarda ki hareketlerin toplamını takip ettiğimiz ve köprülerle çalışan excell dosyamız var biz toplam dosyasını açıtğımzda ve bu toplamda ki bağlı olan diğer dosyalardan birini açtığmızda o kişiye ait olan köprü ve veriler siliniyor tekrar köprüyü oluşturmamız gerekiyor tam olarak anlatabildim mi bilmiyorum bunun çözümü nedir?

Örnek olarak bu dosyayı açtığımda ve birinci satırda ki kişinin de dosyasını açtığımda birinci satırdaki veriyi siliyor. Bu sütünlara tıkladığımda köprü yolunu gösteriyor Enter ladığım zaman verileri tekrar getiriyor fakat her seferinde bunu yapmamız gerekiyor ve çok uğraştırıcı bir durum oluyor.

243311

1. Satırda ki kişinin dosyasını açtığımda 1.satırı siliyor tekrar bu sütunlara tıklayıp enter lamak gerekiyor. Ne kadar anlatabildim bilmiyorum umarım anlayabilirsiniz :) Şimdiden teşekkürler.

243312