Excell'de sütun karşısındaki değerleri başka sayfada toparlama

Excel Vers. ve Dili
2010- türkçe
arkadaşlar öncelikle merhaba,

çok zamanımı verdiğim halde bir türlü bulamadığım sorulardan bir tanesi. şimdi sorunu somutlaştırayım sizlere,

sayfa 1 de mağzada yapılan her bir satış bulunmaktadır. bir sütunda çalışan isimlerim diğer sütunda ciroları var.

şunun gibi;

SATIŞ TARİHİ ------- ÇALIŞAN ----- SATIŞ RAKAMI

02.05.2014 ------ SERKAN------2150TL
04.05.2014 ------ ÖZKAN ------875TL
05.05.2014 ------ SERKAN ----- 415 TL

ben sayfa2 de çeşitli kar zarar çalışmalarımı yapıyorum.

İSİM-----TOPLAMSATIŞ RAKAMI

SERKAN --- 2565 TL
ÖZKAN ---- 875 TL GİBİ

ŞİMDİ; SAYFA1! YAPIP VERİ ÇEKEBİLDİĞİMİ BİLİYORUM, AMA BEN BUNU HER SEFERİNDE YAPMAK İSTEMİYORUM. SAYFA 1'de eklediğim her satış sayfa 2'de otomatiik yer almasını istiyorum.

Bunu nasıl yapabilirim? Emeğini verip cevap verecek kardeşlerime şimdiden çok teşekkür ediyorum. Cevabını acilen bekliyorum.

vardar07

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Türkçe
ŞİMDİ; SAYFA1! YAPIP VERİ ÇEKEBİLDİĞİMİ BİLİYORUM, AMA BEN BUNU HER SEFERİNDE YAPMAK İSTEMİYORUM. SAYFA 1'de eklediğim her satış sayfa 2'de otomatiik yer almasını istiyorum.
Bunu nasıl yapabilirim? Emeğini verip cevap verecek kardeşlerime şimdiden çok teşekkür ediyorum. Cevabını acilen bekliyorum.
Merhaba öncelikle mesajlarınızda büyük harfle cümleler kurmayınız.Dikkat çekmek istiyorsanız mesaj kutusu üzerindeki B ile kalınlaştırabilirsiniz.
Sorunuza gelince neyi nerden aldığınızı nasıl "formullemi,makro ilemi" alındığını siz biliyorsunuz. Size yardımcı olabilecek arkadaşlar sizin için dosya yaratmaması cevabınızı kısa yoldan almak için lütfen küçük bir dosya ekleyiniz. Dosyanızı Altın üye olmadığınız için her hangi bir upload sitesine yükleyip linkini belirtiniz.

Excel Vers. ve Dili
2010- türkçe
soykan kardeşim, çok teşekkür ederim emeğine sağlık. şimdi nasıl yaptın diye sormayıp biraz kendim çözmeye çalışayım. çok minnettar oldum

vardar bey kusura bakmayın büyük harf dalgınlığıma gelmiş. uyarılarınız için teşekkür ederim.