Farklı Bir İki Tarih Arası Sorgulama

Excel Vers. ve Dili
ACCESS 2003
Merhaba Arkadaşlar,
Saygı değer Arkadaşlarımızn geliştirmiş olduğu Dinamik Sorgulamayı farklı bir sorgulama yapmaya çalıştım. Formda çıkan evet olanları toplaması. Başaramadım. Ekteki sorgulamaya bakarsanız. Daha iyi anlaşılır.Şu an benim yaptığım seçili olanlarda tüm evetleri sayıyor, benim istediğim iki tarih arasını sayması...

http://s1.dosya.tc/Sorgulama.rar.html

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Sorgulamayı makro üzerinden değil kaynak sorgunun içerinden yapmaya çalışın. Dcout şartınıda belirtmeniz gerekiyor bu durumda.. Eksik kalan kısımlar bunlarmış..

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
ACCESS 2003
Merhaba Sayın Taruz
Vermiş olduğunuz bigiye teşekkür ederim.Sorgu bölümü olarak çalışıyor. Ama Formda çalışmadı. Bir daha bakarsanız sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
ACCESS 2003
Taruz Bey çok teşekkür ederim. Bende hemen uygulamaya geçeyim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Excel Vers. ve Dili
ACCESS 2003
Merhaba Taruz Hocam...
Yine eskisi gibi olmuş resimlerle anlatmaya çalışacam... Birinci resimde 06 plakada 7 tane uygun var. Tarih sorgusuna geçince şu tarihler arası deyince yine 7 tane uygun sonuç gösteriyor. Oysa formda 3 tane sonuç görünüyor. Benim istediğimde 3 tane sonucun uygun olarak görünmesi.Çok uğraştım ama yapamadım. Yardımcı olursanız sevinecem.Kolay gelsin

Dosya: Dinamik Sorgu

Excel Vers. ve Dili
ACCESS 2003
Taruz Hocam çok teşekkür ederim. Şimdi oldu. Uygulamayıda yaptım işlem tamam. Karşılık beklemeden yardımlarınızdan dolayı Allah Sizlerden razı olsun.