Farkli Calisma Kitaplari arasinda Deger Yapistirmanin Calismamasi hk.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Home and Business / Ingilizce
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28/10/2021
Merhabalar Sn. Ustadlar,

2 yildan uzun bir sure calistigim eski sirketimde Excel calisma kitaplarimi ayni ekranda farkli pencerelerde goruntuleyebiliyordum ve kopyalama/yapistirma vb. hic bir problemle karsilasmamistim.

Yeni is yerimdeki Windows 7, MS Office Home and Business 2010 Excel'imde bu ozellik aktif olmadigi icin zorlanmaya basladim ve ancak forumdaki asagidaki linkte acikladigim sekilde bir cozum bulabildim.
http://www.excel.web.tr/f14/excel-2010-da-2-excel-sheet-ayry-ayry-t97226/sayfa2.html#post868437

Ancak simdi anliyorum ki bu islemde calisma kitaplarinin kaynaklarini gercekten birbirinden ayirmisim, oyle ki, suanda calisma kitaplari arasinda Deger Yapistirma (Paste Values) islemini yapamiyorum.

Onceki calistigim sirketteki tarif ettigim gibi hem calisma kitaplarimi farkli pencerelerde goruntuleyip (suanda bu sekile getirmeyi basardim aslinda) hem de bu kopyala/deger yapistir problemini nasil ortadan kaldirabilirim?

Ilginizi bekler, hayirli sabahlar dilerim.

Sevgi ve Selamlar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Home and Business / Ingilizce
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28/10/2021
Konu hakkinda bilgisi olan kimse yok mu acaba?

Konu belirli bir calismaya ait olmadigi, genel olarak butun farkli calisma kitaplari arasinda oldugu icin dosya ekleyemiyorum. Ayrica herhangi bir uyari da cikmiyor Windows'un hatalar icin verdigi dit sesi haricinde.

Selamlar