FARKLI SAYFALARDAKİ VERİLERİ TOPLAMA

FARKLI SAYFALARDAKÝ VERÝLERÝ TOPLAMA

MERHABA;
RESMİ LABORATUVARIMIZDAKİ NUMUNELERİN KAYITLARIYLA BİRLİKTE ONLARIN İSTATİSTİKLERİNİDE TUTMAMIZ GEREKİYOR. NUMUNELERİMİZİ EXCELDE NUMUNE ADINI VEREREK KAYDEDİYORUZ. (1. NUMUNE 1.XLS, 2.NUMUNE 2.XLS VE BÃ?YLE SENE SONUNA KADAR 5000.XLS YE KADAR GİDİYOR.) Ã?RNEÐİN OCAK AYINDA 450 TANE NUMUNE GELDİ. BU 1.XLS İLE 450.XLS ARASINDAKİ DOSYALARI TÜRLERİNE GÃ?RE OCAK.XLS DOSYASINDA TOPLAMASINI İSTİYORUZ. yani 1 nolu rapordan 450 nolu rapora kadar denetim numune sayısı bölümünde yazan rakamların ocak.xls adlı dosyanın denetim numune sayısı bölümünde toplanmasını yapmak istiyorum. DOSYALAR EKTEDİR, AYRICA AÇIKLAMALARIDA İÇİNDE VARDIR. YARDIMCI OLRSANIZ SEVİNİRİM. ÞİMDİDEN ÇOK TEÞEKKÜR EDERİM.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
1-450 isimli dosyalarınızın bulunduğu yolu verirmisiniz. Buna göre size bir kod önereceğim. Birde şunu sorayım tüm dosyalardaki sayfa adı aynımıdır?

MERHABA;
DOSYALARIN BULUNDUÐU KLASÃ?R D:\NUMUNE 2006\OCAK 2006\ KLASÃ?RÜNÜN İÇİNDE OCAK AYINDA GELEN TÜM NUMUNELER VAR. Ã?RNEÐİN 450 NUMUNE GELMİÞ İSE ADI 1.XLS, 2.XLS .....450.XLS DOSYALARI BU KLASÃ?RÜN İÇİNDE OLUYOR. TÜM DOSYALARDAKİ SAYFA ADI AYNI. EKTEKİ DOSYADADA OLDUÐU GİBİ TÜM DOSYALARIN FORMATI AYNI, SADECE GELEN NUMUNEYE GÃ?RE İSİMLER YAZILIYOR, ONA GÃ?RE ANALİZLER YAZILIYOR.
İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEÞEKKÜR EDERİM.