farklı sayflarda aynı hücrelerdeki veriler

örnek dosyada gerekli açıklamaları yaptım mümkün ise makro ile yapmak istediğim için buraya başlık açtım foprmüller ile dosya çok şişiyor ve kilitleniyor.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Sayfa1 hep ilk sayfa ve aktif sayfa olmak üzere; aşağıdaki kodları bir modüle yazıp deneyin.

farklı tarihle deneme yapmak istersiniz diye tarihi d1 hücresinden aldım.

[vb:1:e3d01743ce]
Sub Makro1()
bugun = Cells(1, 4)
For i = 2 To Sheets.Count
For j = 2 To Sheets(i).Cells(65536, 1).End(xlUp).Row
If Sheets(i).Cells(j, 13) > 0 And Sheets(i).Cells(j, 13) <= bugun Then
sonsat = Cells(65536, 3).End(xlUp).Row + 1
Cells(sonsat, 3) = Sheets(i).Cells(j, 13)
Cells(sonsat, 2) = Sheets(i).Name
Cells(sonsat, 1) = Sheets(i).Cells(j, 1)
End If
Next j
Next i
End Sub
[/vb:1:e3d01743ce]

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Türkçe
danersin benden hızlı çıktı. :kafa: :hiho: :arkadas:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
sn. bedersu,
ifadelerin yanlış olduğu konusunda haklısınız. bende olsa olsa mantığı ile yaptım.

Sayfalarda Tarihi gelen kayıtların tarih bilgisini, A sütunundaki anahtarı ve sayfa ismini tek bir sayfada özetlemek istiyor. (sanırım).

sayın danersin kullandığım ifadeleri tekrar okuduğumda gerçektende pek anlaşılır olmamış özür dilerim ama tam olarak istediğim çözümü göndrmişsiniz çok teşekkür ederim harikasınız :hey:

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Türkçe
danersin' Alıntı:
sn. bedersu,
ifadelerin yanlış olduğu konusunda haklısınız. bende olsa olsa mantığı ile yaptım.

Arkadaşlar,

sayın danersinin ne demek istediğini belki anlamamışsınızdır.ben ifadelerin yanlışlığından bahsettiğim bir mesaj yolladım,aynı anda da sayın danersin güzel bir cevap yollamış.Ben de ilk mesajımı düzelttim.Düzeltmeden önce de sayın danersin mesajı okumuş ve bu şekilde bir cevap yazmış.Açıklama ihtiyacı hissettim.Duyurulur. :hey:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Çok kibarsınız. :)

Çok çok mecbur olmadıkca (hakaret vb şeyler) mesaj editlemeye hiç gerek yok. Burada hiç bir hatadan yada yanlış anlamadan dolayı birşey yapmıyorlar insana. Biz yapmayacağızda kim yapacak hata. (Üstelik yazdığınız hata da değildi).

Kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Türkçe
Bil mukabele.Teşekkür ederim Sayın danersin.