Fatura Programı yardım

Excel Vers. ve Dili
excel 2000 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-04-2021
Merhaba Arkadaşlar. Elimde olan Cari hesap programını Fatura Programı olarak düzenlemek istiyorum. Fazla UrseForm'ları ve modülleri silmeme çalıştım. Butonlardaki yazıları değiştirdim. Formlardaki yazılar cari hesaba göre duruyor bazı bölümleri değiştiremedim. Kodlardan anlamadığım için kodlara hiç dokunmadım.
Benim istediğim.

*Ana UserForm'dan Firma bilgilerin görüntüleme butonuna tıklayarak Firmanın bilgilerini girip kayıt ettikten sonra ListBox daki firmaya çift tıklayarak TextBox lara alsın Fatura butonuna tıkladığımız zaman TextBox lardaki firma bilgilerini Fatura sayfasına ilgili yerlere taşısın ve Fatura sayfası açılsın Fatura sayfasında satış bilgilerini girerek kayıttan sonra yazdır butonuna tıkladığımız zaman Faturayı arşive kaldırsın ve yazdırmak üzere baskı ön izleme açılsın. Fatura arşivinden istediğimiz faturayı sorgulayıp baskı önizleme yapabilelim.

Farkındayım çok şey istiyorum sizin sayenizde belki de çok güzel bir Fatura programı ortaya çıkacak. Görsellik dahil istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Benim gibi ihtiyacı olan formdaki arkadaşlar da faydalanabilsin.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Adı: Ali
Parola : 1

Ekli dosyalar

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Butona tıklanınca hata veriyor, aayrıca siftle girmeyide engellemişsin,
sana yardım edecek kişiye bi sürü zorluk çıkarmışsın, bu şekilde yardım alamazsın, accessi gizlem olayı iptal et, direk yardım istediğin forma gitmesini sağla ve oraya not yaz...

Excel Vers. ve Dili
excel 2000 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-04-2021
Hocam kodlardan hiç anlamıyorum. Anlattığınız engellemeler programı bulduğum zaman vardı.