Fifo Maliyet

snumanoglu

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-01-2025
Merhaba Sayın Üyeler,

Bir konuda desteğinize ihtiyacım vardır. Yardımcı olabilirseniz müteşekkir olurum. Fifo yöntemi ile maliyet hesabı yapmak istemekteyim. İlgili tarihlerde stoğumda hangi birim fiyatından almış olduğum ürünü satmışım gibi vs.

Yine forum üzerinde elde ettiğim şablon var ama rakamları kopyala yapıştır yaptığımda otamatik yansımamaktadır. Tek tek verileri girmekte süreci çok uzatmaktadır. İlgili exceli iletmek isterim. Otomatik doldurum yaptığımızda hesaplama yaptırabilir miyiz?

Ekli dosyalar

snumanoglu

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe
19-01-2025
Öncelik ile dönüşünüz için teşekkür ederim. Fakat ilgili sayfada ki kodu çalıştıramadım, destek olabilir misiniz?

snumanoglu

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe
19-01-2025
Destek olabilecek biri var mı?

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Öncelik ile dönüşünüz için teşekkür ederim. Fakat ilgili sayfada ki kodu çalıştıramadım, destek olabilir misiniz?
Çalıştıramadım ifadesini açar mısınız, hangi aşamada ne sorun yaşadınız?

snumanoglu

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe
19-01-2025
Merhaba Sayın Üyeler,

Bir konuda desteğinize ihtiyacım vardır. Yardımcı olabilirseniz müteşekkir olurum. Fifo yöntemi ile maliyet hesabı yapmak istemekteyim. İlgili tarihlerde stoğumda hangi birim fiyatından almış olduğum ürünü satmışım gibi vs.

Yine forum üzerinde elde ettiğim şablon var ama rakamları kopyala yapıştır yaptığımda otamatik yansımamaktadır. Tek tek verileri girmekte süreci çok uzatmaktadır. İlgili exceli iletmek isterim. Otomatik doldurum yaptığımızda hesaplama yaptırabilir miyiz?
Paylaşmış olduğum dosyadan ilerlemek bana daha çok hitap ediyor gibi fakat değerli tek tek girmem gerekiyor aksi halde hesaplama yapmıyor. Bunu çözemez miyiz?

snumanoglu

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe
19-01-2025
Çalıştıramadım ifadesini açar mısınız, hangi aşamada ne sorun yaşadınız?
Şablonumda herhangi bir yanıt vermiyor bende yanlış yapıyor olabilirim. Sizde dosya olarak mevcut ise paylaşabilir misiniz?