filigran hakkında

Excel Vers. ve Dili
ms2000
fiyat listem var ve ürünün resmi var.resim yazının üstüne geliyor ve yazı okunmuyor.nasıl yapabilirm yardımcı olurmusunuz.teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr
sn.serkanguv sorunuzu tam anlamış değilim anladığıma göre yorumlayacağım.
sanırım fiyat listenizi kağıda bastırırken kağıda resim de beraber gelsin istiyorsunuz arka planda. eğer doğru anlamış isem bu konuda sn.yurttaşın taktiğini verebilirim size.
listenizi sürekli güncellemek için bir sayfada tutun diğer sayfada baskısını yapacağınız resminizi.
liste sayfanızdaki verileri kopyalayın resim sayfasına geçin a1 hücresini seçin ve orada iken shift tuşuna basılı tutarak düzen sekmesini tıklayın ve orada resmi yapıştır sekmesini seçin. böylece liste sayfanızı resmin üstüne yapıştırmış olursunuz. güzel tarafı liste sayfasında değişiklik yaptığınızda her defasında bu işlemi yapmanıza gerek yok resim sayfanızda liste güncellenmiş olacaktır.
kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr
sn.serkanguv dosyanız ektedir. umarım doğru anlamışımdır. iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
ms2000
nasıl yaptığınızı anlatabilirmisiniz.Çok teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr
merhaba;

liste sayfasındaki verileri copy ile aldım fligran sayfasına geçtim a1 hücresini seçtim daha sonra shift tuşunu basılı tutarken mouse ile excel menülerinden düzen butonunu tıkladım çıkan karttan resim yapıştırı seçtim ve mouse ve shit tuşunu bıraktım yapıştı. kolay gelsin iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
ms2000
bu çok işime yaradı ama bu listede bu gönderdiklerimden daha fazla var.aynı şekilde o yüzden nasıl yaptığınızı yazabilirmisiniz?