Filtre (Süz) uygulanmış sütuna yapıştırma yapma

Excel Vers. ve Dili
office 2016
Arkadaşlar filtre uygulanmış bir sütuna nasıl yapıştırma yapabiliriz. Tüm yapıştırma seçeneklerini denedim fakat sütun süzülmüş olduğundan arada kalan gizli satırlara da yapıştırma yaptı. ctrl ile basılı tutup yapıştıracağım hücreleri tek tek seçsem bile yine aynı hata ile karşılaştım.

Yardımcı olabilir misiniz?

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
Benimde bu konuda sorunum var arkadaşım, excelde nasıl böyle bir saçmalık var ilginç, benim dosyamda 100 satırı süzüyorum mesala başka süzülmüş sayfadan 100 satırı yapıştır diyorum sadece 1 tanesini yapıştırıyor, elle teker teker yapıştırsan çok zaman alıyor, sinir bozcu bir durum yani, ama bunla ilgili galiba excel eklentisi buldum "Paste Special" diye ama yapamadım, uzman arkadaşların yardımı önemli

Excel Vers. ve Dili
office 2016
Bildiğim kadarıyla bu eklenti değil. seçili satırı kopyala deyip f5 e bastığınızda gelen yerden, paste special i seçip, sonrasında sadece yalnızca görünür hücreler çentiğini tıklayıp yapıştır dememiz gerekiyormuş. lakin ben bunu yapıyorum ama yinede olmuyor. office 2010 kullanıyorum.

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
Merhabalar sayın carpediems !...

ATAMA İLE İLGİLİ BELGE HAZIR.

E-POSTA ( carpediems_f......@hotmail.com adresinize ) şimdi gönderdim.

En fazla 50 kişilik DÖNGÜ ve en fazla 1000 kişilik liste için işlemi tamamladım.

E-posta hesabınıza bakınız.

Son düzenleme:

aytekin44

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
20-10-2025
Merhaba,

https://www.youtube.com/watch?v=N157CBwEs-0
Eklenti işinizi görebilir. Referansları kendinize göre ayarlayın. Eklentiyi test ettim, sonuç aldım.

Bu konuda yardımcı olabilir
http://www.excel.web.tr/f50/suzulmu-listeye-veri-yapy-tyrma-t19022.html

--
Mahir Bey Merhaba,

İlgili dosyayı inceledim, ancak kodlar şifreli olduğu için geliştirme yapamadım. Açık kodlar bulunan dosya veya farklı bir yöntem varsa desteğinizi rica ederim.

iyi çalışmalar