Filtrelemede Seçenekli Rapor

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Türkçe
Arkadaşlar herkese selamlar,
daha önce forumdan aldığım bu örnekte, listview üzerinde kayıtları ilk harflerine göre süzerken, mesela A harfine bastığımda listede süzülen A ile başlayan kayıtların tümünü rapor olarak almak istiyorum. Yani süzme ölçütüne göre listelenen veriler üzerinden çoklu yazdırma yapmak istiyorum. Bu mümkün müdür?

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Formun (Bul) üzerine eklediğiniz bir düğmeyle, kaynağını BUL sorgusundan alarak hazırlayacağınız bir raporu açmayı deneyin, sanırım istediğiniz olacak..

Selamlar..

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
makroda kullanabilirsiniz süzdüğünüz yada yazdığınız harfe bakan bir SQL de olabilir

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Arabulgit

Daha önce bu forumda verilen bir dosya bahsettiğinizi form üzerinde yapıyor. Bu sizin yaptığınız çalışmayı çok iyi bir şekle getirir. Kodları inceleyerek bunu raporda da yaptırabilirsiniz.. Kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Türkçe
Arkadaşlar merhebalar öncelikle ,
benim yapmak istediğim farklı bir şeydi. Şimdi onu resim üzerinde ifade ediyorum. Bunu nasıl yapabiliriz. Saygılarımla...

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Yukarıda yazdığım önerimi örneğinize uyarladım..

Saygılar..

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Türkçe
Merhaba..

Yukarıda yazdığım önerimi örneğinize uyarladım..

Saygılar..
Merhabalar sayın Taruz,
Cevap yazmakta epey geciktim sanırım sizin verdiğiniz örnekteki sorgu üzerinde küçük bir değişiklikle( metin kutusuna girilen harfleri isminin başında taşıyanları bulacak şekilde) * karakteri ile oynayarak istediğimi elde ettim. Sorunumla ilgilenip çözümü gösterdiğiniz için size minnettarım, saygılarımla...