filtrelenebilecek tüm veriyi ayrı ayrı pdf olarak kaydetmek

Öğrencilerimize belli periyotlar ile deneme sınavı yapıyoruz. Gelişmiş filtre seçeneklerini kullanarak öğrencinin bu zamana kadar girdiği tüm denemeleri alt alta getiren bir tablo hazırladım. Öğrencinin okul numarasını yazdığımda öğrencinin bu zaman kadar girdiği tüm denemeler tek bir sayfaya geliyor. Ben öğrenci numarasını girdiğimde oluşan sayfayı pdf olarak kaydedip whatsapp üzerinden veliye yolluyorum. ancak okulumuzda öğrenci sayısının çok olması sebebiyle her öğrencinin numarasını yazıp ardından pdf olarak kaydetmek çok zaman alıyor. Bu işlemi yani filtrenebilecek veriyi ayrı ayrı kaydetmenin başka bir yolu var mı? biraz karışık anlatmış olabilirim ve excel hakkında basit düzeyde bilgi sahibiyim. Yardımcı olabilirseniz işlerim çok kolaylaşacak ve pandemi sürecinde öğrencilerimize daha faydalı olabileceğim. ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 & 2016 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
06-03-2020
Merhabalar
Örnek dosya ekleseniz yardımcı olmaya çalışacağım.

size nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim. benim için o kadar imkansız bir şey yaptınız ki ilminiz karşısında saygıyla eğiliyorum. gerçekten harika olmuş. sadece pdflerin kayıt yerini değiştiremedim. benim 330 öğrencim var haliyle masaüstü yetmeyecek. bir de bul butonu eskisi gibi olsa da altında başka bir buton pdf kaydetme işini yapsa mümkün mü?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 & 2016 Türkçe
06-03-2020
size nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim. benim için o kadar imkansız bir şey yaptınız ki ilminiz karşısında saygıyla eğiliyorum. gerçekten harika olmuş. sadece pdflerin kayıt yerini değiştiremedim. benim 330 öğrencim var haliyle masaüstü yetmeyecek. bir de bul butonu eskisi gibi olsa da altında başka bir buton pdf kaydetme işini yapsa mümkün mü?
Dosyayı güncelledim. İndirebilirsiniz

işte bu! kusursuz. size çok çok teşekkür ediyorum. kabaca bir hesap yaparsak bana haftada en az 4 saat zaman kazandırdınız. ben bu dosyanın yaptığı işi manuel olarak yapmaya çalışırken haftada en az 4 saatimi kaybediyordum. Sağolun sağolun sağolun! elleriniz dert görmesin.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 & 2016 Türkçe
06-03-2020