Fırın otomasyonu

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Merhaba arkadaşlar ben fırın işletmecisiyim fkm diye bir program var fiyatı uçuk derecede araştırma yaptım ve kendi kendime dedim ki access te bu programı yapabilecek arkadaşlar var ve bu programı internet üzerine taşıyabilirsek kullanıcı adlı ve şifreli şekilde her fırıncı bunu kullanabilir ücreti neyse ben karşılicam amacım sadece bir fırın otomasyonu için 400 tl vericeme veririm 400 tl ama herkes kullanılır böyle bir düşüncem var bilmiyorum ilk defa giriyorum siteye yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa cevap bekliyorum...

Excel Vers. ve Dili
türkçe
merhaba

program ile fırıncı dükkanlarının genel parasal ve idari işlemleri, müşteri iskonto ondalık uygulamaları, üretim takibi, müşteri borç alacak takibi, personel ödeme işlemleri, stok kontrol ve stok hareket takib işlemleri araç takibi. günlük araç ve tezgah toplam hesabını veren bir program

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Sevgil dostum bu saydıklarını yapan programı o fiata al kullan derim düşüncen mantıklı senin yerinde ben olsam aynı şeyi düşünürüm ama kazın ayagı öyle degil eger bu saydıklarını yapacak programı yapmaya başla bana hak verirsin senin yapacagın hiç access bilgin yoksa önce bu forumdaki dersleri videoları izle eger bilgin varsa programa başla takıldıgın yerde elbirliği ile sana yardımcı oluruz