flash diskimi makinem görmüyor

merhaba flash diskim bazi mainelerde açılmıyor.. yani aslinda makine görüyor bilgisayarım/sistem özellikleri/ aygıt yüneticisinde gözüküyor fakat flash diskimin içine girmek içn bilgisayarıma gidince hadd lerin orda flash diskim gözükmüyor.. bu olay sadece bazı makinelerde yaşıyorum... nedeni nedir? sorunu nasıl çözebilirim... (evrensel seri yol denetleyicilerini kaldırdım tekarra yükledim donanım değişikliklerini tarartım gene olmadi) çözümü bilen varmiiiii?????

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Tahmin ediyorum bu sorunu 2000 altındaki versiyonlarda yaşıyorsundur. Eski versiyonlarda, önce CD ile tanıtıp ondan sonra belleği görebilirsin. Olmadı Google'den flaş belleğin desteğini bulup denemeni öneririm. Başka olasılık bilemiyorum olabilirde, büyük ihtimalde versiyondan.

yok bunu win xp de servispack 2 li makiene de yaşıyorum.... ya virüsmu çıktı acaba yeni bişey bazı makinelerde yasıyorum bu sorunu her makiende değil... ?????

bakin birazdaha inceledim ve benim makinedeki güvenle kaldır bölümündeki ile diğer makinedeki güvenle kaldır bölümündeki aygıt bileşenini göster dedim ve ayrıntıyı jpg formatinda size iletiyorum ..... yani sizin aliyacağınız benim makinede diske harf atamıyor yani F sürücü F sürücüsü gibi... bilgisayırmda hdd mevcut c sürücüsü olarak gözüküyor ama flash diskimde harf atanmıyor bilgisayarım kısmında gözükmüyor.... bir fikri olan??????

Excel Vers. ve Dili
2003 eng
ek dosyayı göremiyorum, aynı sorunu yaşıyorum. Teşekkürler.