form arayüz örnekleri

Excel Vers. ve Dili
2003
sitenin tamamına yakınını inceledim. lakin kayda değer ne buton örnekleri nede zenginleştirilmiş form örnekleriyle karşılaştım. gözümden kaçmış ta olabilir. formlarla ilgi çalışma yapan arkadaşımız varsa (arka plan) bana yardımcı olsunlar. birtek renkli buton örneği buldum oda kilitli idi. şimdiden herkeze teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Linkteki örnek fikir verebilir.. Eğer bahsettiğinz kilitli örnek bu ise; klitli değil;)

Genel olarak form tasarımları belli bir şablondan değilde hazırladığınız örneğe uygun olarak kendiniz tasarlamalısınız bence.. Veya projenizi ekleyin tartışalım..

Saygılar

http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=36368&highlight=buton

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
konu başlığı açılmış diye yazıyorum sayın taruz haklısın herkes kendi tasarlamalı ancak fikir edinmek bak ben şöyle yapıyordum ama şöyle daha hoş oluyormuş, yada benim şu projeme bu uygulama daha hoş durur vs...
yani form arayüzleri benim hastalık alanıma giriyor... Ancak ne mümkünkü fazla ileri gidemedik bu konuda, oyun pencerelerni kopyala , photoshop 'da yap flash da yap vs.vs. ama şöyle access te yapılmış örnek formların olduğu bir SİTE yabancı da olabilir yada bir örnek ne ekleyen ne de yol gösteren oldu...

bu bağlamda sayın medusa006 , fazla umutlanma derim ben ,,,,,,!!!!!

iyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
sayın modalı çok manidar bir konu , bu konudaki fikrinizi biliyorum bir yerde daha yazmıştınız. İçerik önemli diye, herneyse ben bu başlığı açtığımda da istediğim sonucu bulamamıştım ...

http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=16453&highlight=g%F6rselli%F0i+m%FCkemmel+bir+form

sayın beab05, işte bu ve benzer örneklerdir benim kastım mükemmel gözümden kaçmış ellerine sağlık ... varsa devamını isterim....

Excel Vers. ve Dili
2003
sayın kara ayhan size kesinlikle katılıyorum. arayüz meraklısı formda yok gibi.

örnek bi formum var ekte butonlar sadece yazı şeklinde formda genel bi bütünlük yok. veri tabanının tabloları sorgularını tam anlamıyla bitirdin. sadece formlara ara yüz koyup kodlarını yazıp bitireceğim.

fikir dir bu form arayüzleri. göreceli. ama genel kabul görmüş güzellikler var. belki yakalarım dedim.

Excel Vers. ve Dili
2003
sayın sesi

dün baktım ve kesinlikle beğendim. güzeldi.

teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
sayın kara ayhan size kesinlikle katılıyorum. arayüz meraklısı formda yok gibi.

örnek bi formum var ekte butonlar sadece yazı şeklinde formda genel bi bütünlük yok. ......
örnek formunuz yada projeniz nerde göremedim ekte demişini ama !!!

eklerseniz sevinirim ...

Excel Vers. ve Dili
2003
su an işlemir yoğun inşallah yakın zamanda atarım.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
merakla bekliyorum hocam...