form üzerinde şablon oluşturmak yardım

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
MERHABA
Microsoft a ait şablonlardan birisini değişikliye uğratarak işyerimizde yapmış olduğumuz ihalelere ait formalar için bir veri tabanına dönüştürdüm. Bu formlardan teknik şartname formunu(düz metin içeren word dosyası) form üzerinde saklayabiliyorum. Ancak satın alma bilgi formunu (içinde tablo bulunan word dosyası) form üzerinde saklayamıyorum. Farklı bir yerde bağlantı kurabilme imkanı var o şekilde yaptım ama bütün kayıtların veri tabanı içinde olması çok önemli. Oysa teknik şartnameyi yazdığım yere satınalma bilgi formunu da yapıştırarak bütün bilgilere oradan laşmak istiyorum
Satın alma bilgi formunu şablon halinde form üzerinde nasıl gösterebilirim
veri tabanı ve formlar ek tedir
Nasıl yapabilirim.Yardımlarınızı rica ediyorum

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2007 TÜRKÇE
Dosyanızı 2003 Formatında ekleyiniz Zira Herkeste 2007 yok ...

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
acces 2007 yerine 2003 hakkında

ilginize teşekkür ederi
Ancak veri tabanı 2007 formatın hazırlanmış eski versiyona dönüştüremiyorum
daha eski sürüm formatların çevrilemez diye uyarı veriyor

Excel Vers. ve Dili
türkçe
sayın rrtahir,
dosyayı açın
araçların içinde veri tabanı hizmet programları var. Oradan veri tabanını dönüştür var oradan 2003 çevirebilirsin. Bu anlattığım 2003 accesste böyle. Belki 2007 de de aynıdır. bir deneyin. veya bir yerde görmüştüm dosyayı açın farklı kaydetten 2003 seçebilirisiniz.
kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
2007 office hakkınada

dosya farklı özellikler taşıdığı için 207 formatın a çevrilemiyor
ancak ben genede üzerinde çalıştım ve biraz daha ileriye götürdüm şimdi ise istediğim şey şablonda yazdırma konusunda sıkıntım var
yeni bir konu acarak tekrar yardım isteğeceğim ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler