form ve raporlamada sorun var

Excel Vers. ve Dili
offıce2003
:yardim: selam formunuzda çok yenıyım ve access'e cok merak sardım bana cok gereklı olan bir program var daha dogrusu yapma aşamasındayım tabii yardımlarınız ile
ekteki dosyayı sizlere zahmet bi inceleyin benim burda yapmak istediğim depoya ilaç eklemek ilaç silmek depoyu önizleme depoyu yazdırma vs. mesela depoya ilaç eklediğimde formada eklesin istiyorum depodan ilaç sildiğimde formda görünmesin tabii rapordada..:)

asıl benim için önemli olan depoya ilaç eklediğimde verilen ilaçlara ilaç eklediğimde depodan düşüp kalanı kalan ilaçlara eklesin ben bu işlemleri günlük yaptığımda ve aysonu geldiğinde depoda, verilen ilaçlar, ve kalan ilaçlar olarak çıktı almak eğer bunu yapabilirsek muhteşem olur ve minnettar kalırım şimdiden teşekürler...:yardim:

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın dilara01s,

Access öğrenme gayretinizi destekliyorum. Umarım sonunda iyi bir veritabanı tasarımcısı olursunuz.

Amz öncelikle forumda veritabanı tasarımıyla ilgili çok başlık ve örnek var. Öncelikle bunları inceleyin. Hatta Access le beraber gelen NorthWind örnek uygulamayı da inceleyin.

Her ilaç için bir alan ekleme uygun bir fikir değil öncelikle. 1000 adet ilacınız varsa 1000 adet alan mı oluşturacaksınız?

Her neyse biraz daha incelemeye devam ve takıldığınız her nokta için buradayız.

İyi çalışmalar:)