Form Yapma

bjk55

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
TÜRKÇE - MİCROSOFT OFFİCE PROFESSİONAL PLUS 2021
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
05-03-2036
Merhaba ekte gönderdiğim Excel sayfasında bir buton ekleyip form sayfası açıldığında Form sayfasında Firma Adı, Banka, Şube, Döviz Cinsi, Kod(otomatik formüllü), Hesap No, İban Bilgileri, Vergi Dairesi ve Vergi No bölümü doldurulup Firma Adı, Banka, Şube, Döviz Cinsi, Kod(otomatik formüllü), Hesap No, İban Bilgileri, MÜŞTERİ Sayfasına, Firma Adı,Vergi Dairesi, Vergi No MÜŞTERİ LİSTESİ sayfasına otomatik sutunlarda belirttiğim sayfaya eklemek istiyorum. Her yeni Müşterimde yeni sütüna eklenip kaydetmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim. Baya birşey istedim sanırsam

Ekli dosyalar

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Merhaba;
Form oluşturmakla ilgili bir başlangıç olması için eki deneyin.
İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

bjk55

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
TÜRKÇE - MİCROSOFT OFFİCE PROFESSİONAL PLUS 2021
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
05-03-2036
Merhaba;
Form oluşturmakla ilgili bir başlangıç olması için eki deneyin.
İyi çalışmalar.
Öncelikle arka plan işi bitirdi :) Teşekkür ederim tam detaylı bakamadım müsait olduğum zaman bakıcam Ama Kod kısmını otomatik gelmesini istiyorum onun için ne yapabilirim

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Merhaba;
Yazdığınız "Ama Kod kısmını otomatik gelmesini istiyorum onun için ne yapabilirim " noktasını anlamadım.
Formda ;
kaydetme , silme , Listbox'ta çift tıklama ile Textbox lara veri alma , verilerin olduğu sütun adını yazarak artan yada azalan sırada verileri sıralama işlemi gibi uygulamalar yapıldı.
Dosyayı detaylıca inceleyin ve deneyin. Sonra eksik yada eklemek istediklerinizi belirtin.
İyi çalışmalar.