Form yardımı ile excele sipariş girmek

Excel Vers. ve Dili
2003
Herkese Selam.Çok acil yardıma ihtiyacım var Lütfen yardım ederseniz sevinirim Üstadlarım.Html veya Asp de Sipariş formu gibi bir form oluşturup,siteyi ziyaret eden ziyaretçi sipariş olarak formu doldurduğu zaman gönder butonuna basacak ve bu veriler excele yada access e kayıt olacak.fakat asıl önemli olan kayıt olduğu yerden site yöneticisinin bu verileri excel olarak alıp siparişi otomatik fiyatlandırma formülü ile fiyatlandıracak...ve gönderen kişiye mail olark geri yollanacak.Formu oluşturuyorum access e kayıt yaptırıyorum.formül ile yaptığım bir excel dosyası var fakat bunlar arasında nasıl bir bağlantı kurmalıyım.Verileri Accessten çekince excele geldiği zaman yine site yöneticisi sadece fiyatı yazdığı zaman toplam v.s. fiyatlandırma olacakmı acaba.Bunu çözemedim.Lütfen acil yardım edin bana Yardımlarınızı Bekliyorum..

Excel Vers. ve Dili
2003
ya konu açmaı bulamadım bugün iyice acemiliğim tuttu yaa :(

Excel Vers. ve Dili
2003
FORM YARDIMI iLE EXCELE SİPARİŞ GİRMEK???

yeni konu açamadığım için sorunumu şöyle anlatayım biraz hafiflettim ama.

Excel Dosyasını Web Sayfası Olarak Kayıt Ettim Ve Bu sayfada Yazı V.s. Girilebiliyor.Fakat Bunu Sadece Site Yöneticisi Görecek.Bu Web Sayfasına
Çevirdiğim Excel Dosyası na Bir Form Üzerinden Veri Gİrilmesini İstiyorum
.Bu mümkünmü...

Excel Vers. ve Dili
2003
Form İle formüllü Excel Sayfasına veri girmek

Merhaba Arkadaşlar.
Acil Olarak Yardıma İhtiyacım Var.Elimde Fİyat,adet,kdv,ve toplamı otomatik hesaplayan excel form var.örnek şöyle

Ürün adeti: Ürün Adı : Müşteri Telefonu: Mail Adresi: Fiyatı: Tutarı:

en altta ise kdv ve toplam şeklinde formüllü bir tablo.
bu tabloya web sayfası üzerinden sadece

ürün adeti,ürün adı,müşteri tel,mail adresi, Kısımlarına veri girilmesini ve bu girilen verinin aynı excel tablosundan excel olarak kaydet şeklinde kaydet yapılmasını istiyorum.

Yani mantık şu müşteri ürün adedi veürün ismini v.s. belirtecek otomatik fiyatlandırmayı ise site yöneticisi yapacak.

böyle birşey mümkünmü.biraz aradım konularda ama bir şey anlayamadım pek...form oluşturuyorum ama excel ile bağlantısını bir türlü beceremedim.bu tür kodlama ile hiç bir bilgim yok

yardımlarınızı bekliyorum. TEşekkür ederim...